Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 15. do 21. července 2019

Přichází úplněk a vnáší do života touhu po cestách

Jdi za svými sny a nevzdávej se! Máš trápení a stále nevíš, jak se rozhodnout? Počkej na Vodnáře a nalaď se na svoji duši, dostaneš odpověď. V Kozorohu můžeš pečovat o celé tělo a držet emoce na uzdě, díky úplňku budou energie mírně řečeno divočejší a emocionálnější. Rybky jsou velmi intuitivní, proto se nestyď oddávat snění a plánování budoucnosti.

15. – 17. 7. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Měsíc dorůstá a energie sílí, blíží se úplněk, který na každého jedince působí jinak. Jeho magickou sílu pocítí především ti, kteří nemají dořešený život, ať již minulost či přítomnost. Bez ohledu na pohlaví to s lidmi cloumá a mává na všechny strany. Na cestách dej raději přednost agresivním řidičům, kteří si chtějí dokazovat svou sílu zrovna tady. Buď moudřejší a ustup nejen na silnici, ale také v osobním životě. Jestli máš silné nutkání vyříkat si s partnerem, přáteli nebo dětmi staré křivdy, věř, že tady se opravdu nejedná o intuici, vydrž, a ještě jednou vydrž, za pár dní bude opět lépe.

Nehádej se, nevyčítej a pokud bojuješ se žárlivostí, rozhodně zapomeň na „šmírování“ partnerova mobilu, prohledávání kapes a hledání vlasů na jeho oblečení. Můžu tě ujistit, že s velkou pravděpodobností něco najdeš, jen proto abys dostala od života za vyučenou a partner v tom je nevinně. Samozřejmě pokud jsi připravená v plné zbroji a chceš mu ukázat, jak by se měl chovat, spolehni se, že nepochodíš, s klidem si sbalí tašku, bouchne dveřmi a odejde. Udělej to obráceně, místo výčitek zajdi do přírody, uklidni se, udělej si radost a věnuj chvíli jen sama sobě, nezapomeň před zrcadlem několikrát zopakovat, jak moc se máš ráda. Připrav dobrou večeři, zapal svíčky, oblékni si to, co ráda nosíš, v čem tě partner rád vidí a buď si jistá, že na takové překvapení jen tak nezapomene. Štvou tě v práci a zrovna ti přišla do hlavy myšlenka, že dáš výpověď? Také zde se zastav a pár dní si nechej čas na rozmyšlenou, uvidíš, že nakonec bude všechno jinak. Jestli chceš opravdu využít úplněk tím správným směrem, zajdi si na kosmetiku, masáž a nechej se pořádně rozmazlovat. Večer si zacvič jógu nebo si jen tak zatancuj a poděkuj za všechny dary, které máš, věř, že je za co děkovat i když si to mnohé z nás neuvědomují, opravdu žijeme v blahobytu a míru.

Pojď si zacvičit pozdrav měsíci a jemnou jógu na dobré spaní, začínám v 18 a 19 hodin, přidáš se? Video zde:

Co ještě můžeš?

– držet půst, odlehčený jídelníček nebo vyzkoušet dietní režim
– vyrazit za zábavou
– pečovat o celé tělo
– udělat si výživnou pleťovou masku
– odstraňovat chloupky
– zastřihnout nehty
– mít se ráda a být se sebou spokojená
– neřešit nic zásadního a vše odložit na jindy v klidu a bez emocí
– plavat, cvičit ve vodě, relaxovat ve vířivce
– natírat bolavá místa na těle léčivou mastí, přikládat obklady na kolena
– zahrádka: sklízet kořenovou zeleninu, sbírat a sušit bylinky
– kypřit půdu, na úplněk přihnojit rostliny, po úplňku přesazovat a sázet rostliny

18. – 19. 7. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Náročné dny pomalu ale jistě odchází a ty si díky Vodnáři můžeš zjistit, na čem jsi nebo nejsi závislá, pohyb ducha je volnější a napojení na naše vyšší já jasnější a zřetelnější. Zjistíš, jak moc je závislost obtěžující a nepříjemná, uvědomění je skvělé, udělala jsi první krok ke změnám, které ti přinesou mnoho dobrého. Neumíš se rozhodnout jak dál? Naslouchej intuici, dostaneš odpověď na tvé otázky.

Co ještě můžeš?

– uklízet ve skříních, zbavit se oblečení, které delší dobu nenosíš a udělat tak radost potřebným
– udělat si čisticí pleťovou masku, relaxovat a rozjímat
– uklízet, vytírat, lakovat, natírat, malovat, leštit okna, zrcadla
– zahrádka: okopávat, zbavovat se plevele, natírat zahradní domek, altánek nebo plot

20. – 21.7. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny. Odpočívej, relaxuj a nabírej sílu i novou energii na nový týden. Naplánuj společnou aktivitu s přáteli, rodinou nebo dětmi. Jestli jsi právě teď na dovolené, zapomeň na rušivé myšlenky, vypni internet a dovol si nic nedělat ani neřešit. Dovolená je tady od toho, aby sis dovolila nedělat vůbec nic a zapomněla na běžné denní starosti i povinnosti.

Co ještě můžeš?

– koupat se, plavat, namáčet nožky v mořské soli, odstraňovat ztvrdlou kůži, masírovat reflexní dráhy nebo navštívit odborníka a nechat se pořádně rozmazlit
– v rychlosti uklidit, zalévat rostliny doma i venku, prát prádlo

foto: shutterstock.com

14.7.2019 6:00| autor: Sára | zdroj: Shutterstock.com

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist