Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář na nový týden

Pozor na emoce, přichází úplněk!

Díky přicházejícímu úplňku mnozí z nás pocítí silné napětí a nervozitu. Je důležité držet si nadhled a úsměv na rtech. Jak se při úplňku nezbláznit? To ti povíme právě nyní v novém lunárním kalendáři. Mrkni na spoustu užitečných informací.

10. – 11. 4. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv uděláš pro oblast těchto orgánů, působí velmi pozitivně a preventivně.

Rozhodně dbej na pitný režim, začni hned ráno a pokračuj také během dne, čistá pramenitá voda a čistící čaje ti pomohou zbavit tělo mnoha nemocí. Nezapomínej pít zejména od 15 do 17 hodin, proplachuj ledviny kopřivou, jitrocelem, přesličkou nebo pampeliškou, samozřejmě si můžeš bylinky připravit také jako salát nebo koktejl. Nezapomeň také udržovat ledviny v teple.

Chceš se zbavit několika centimetrů v pase? Můžeš si vybrat z mnoha možností – půst, zeleninové a ovocné šťávy nebo alespoň odlehčený jídelníček, což je např. suchá rýže s mrkví nebo jen zelenina na všechny způsoby. Když budeš kroužit pánví a zaměříš se také na jemné procvičení kyčlí, např. břišní tanec, jóga, strečink nebo pilates, uděláš pro tuto oblast mnoho dobrého.

Nepotřebuješ zhubnout? Super, tak si jednou za čas dopřej něco, nač máš již dlouho chuť. Bez výčitek si jídlo pomalu vychutnávej, jez s láskou a radostí, pak se můžeš spolehnout, že nepřibereš ani gram.

V úterý máme úplněk, který je důležitý pro Váhy, které mohu velmi zdárně dokončit veškeré vztahové resty a jednou provždy ukončit nefunkční vztahy. Jasné téma je partnerství, díky skvělé intuici udělají vše potřebné, aby mohly začít zcela nově a nejlépe sólo.

Nejen ony, ale také ostatní znamení v těchto dnech pociťují velmi silné napětí, nervozitu a podrážděnost. V noci se špatně spí nebo jsou velmi časté noční můry. Vydrž všechno zase pomine. Snaž se mít za každou cenu dobrou náladu, pozitivní přístup a také nadhled. Zklidni se větou, ještě se nic neděje a věř, že dokud nejde o život, nejde o nic.
Zatím se ani vědcům zcela jasně nepodařilo odhalit souvislost s působením úplňku na lidskou psychiku. Pouze psychiatr Dr. Lieber dělal vlastní výzkum a šetření, na základě kterého odhalil souvislost se sebevraždami, násilím nebo bláznovstvím právě při úplňku.

12. – 14. 4. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv uděláš pro oblast těchto orgánů, působí velmi pozitivně a preventivně.

Čekáš miminko? Buď právě v těchto dnech opatrná a hodně odpočívej, nesnaž se dělat těžkou práci a netahej se ani s nákupem. Zajdi si na procházku do parku a čerpej energii z kvetoucích rostlin a stromů. Což samozřejmě platí také pro všechny čtenářky, příroda je velký zázrak a dokáže s lidskou psychikou opravdové divy. Stačí se jen dívat a sledovat, jak je všechno dokonalé a nádherné.

lunar-10-2.jpg

Zdroj: Shutterstock.com

Máš problém s ženskými orgány? Vsaď na sedací koupele. Nasbírej si maliník, řebříček, kontryhel, kopřivu a březové listí. Zalij vařící vodou a nechej alespoň 15 minut luhovat, potom nalij do lavoru a vydrž alespoň deset minut, můžeš dolévat teplou vodu tak, aby ti koupel byla příjemná. Samozřejmě pokud si uvaříš čaj z kontryhele, řebříčku a malinovníku, léčbu ještě umocníš. Pokud bylinky sbírat nechceš, můžeš si koupit hotovou směs, ale věř, že čerstvé mají mnohem silnější účinky. Nezapomínej na dostatečný přísun čisté pramenité vody.

Půjde ti práce v domácnosti, ať již vytírání, malování nebo praní prádla. Na zahrádce se pusť do sázení a potom vše pořádně zalej, stejně jako květiny doma. Zasaď si bylinky, věř, že jejich vůně tě okouzlí a nadchne, zkusit můžeš levanduli, pelyněk, šalvěj, tymián nebo dobromysl, stačí si vybrat z nepřeberného množství.

15. – 16. 4. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř a boky. Cokoliv v tyto dny uděláš pro stehna, páteř a boky působí preventivně a léčebně. Cokoliv v tyto dny stehna, páteř a boky mimořádně zatěžuje, působí škodlivěji.

Chystáš se na náročnou túru a nejsi moc nebo spíš vůbec trénovaná? Pozor pozor, zvol raději lehčí aktivitu, jinak se ti může stát, že se z výletu stane noční můra a bolest tě na nějakou dobu zcela vyřadí z běžného provozu. Pohybu se rozhodně bránit nemusíš, jen to prostě nepřeháněj a nepřeceňuj své síly. Totéž samozřejmě platí pro děti a naše čtyřnohé miláčky, takže opatrně a hezky zvolna. Práce na zahrádce ti jen a jen prospěje, můžeš vysadit pnoucí rostlinky a také hrášek. Nezapomeň na dostatečnou zálivku. V klidu domova si udělej masáž, postupuj od lýtek hezky nahoru a nezapomínej také na křížovou kost.

Text: Sára

Foto: Shutterstock.com

9.4.2017 6:00

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist