Koho čeká láska a kdo si musí ještě počkat? Horoskopy lásky na tento týden

Blížence zasáhne láska. Vodnáři, rozhodněte se. Berany překvapí život. Jak bude vzkvétat láska v týdnu od 30. listopadu do 6. prosince 2021, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-6-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Situace, ve které ses ocitla je nezáviděníhodná a kvůli tomu můžeš mít pocit, že vztah vázne. Seber odvahu a neboj se otevřeně s partnerem promluvit o tvých pocitech. Překvapí tě a povzbudí k dalším láskyplným činům, ale hlavně se ti uleví. Nezadaná, máš šanci na lásku novou, otevři své srdce lásce a buď aktivní.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli jste s partnerem procházeli či procházíte náročnějším obdobím, je na čase zastavit se a zhodnotit danou situaci. Nakonec totiž zjistíš, že jsi řešila naprosto nepodstatné věci. Jakmile to pochopíš, začnou se dít malé zázraky a partner ti s láskou bude naslouchat. Nezadaná, když přestaneš žít ve strachu z lásky, vše se velmi rychle změní.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Zadané páry mohou očekávat velmi příjemné a harmonické dny. Partner tě jedním slovem miluje a je ochotný snést ti modré z nebe. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která má šanci potkat lásku novou.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Tvůj život obohatí láska bez ohledu, jestli partnera máš, nebo teprve hledáš. Tvé sny a dávné touhy získávají reálnou podobu. Máš před sebou dny krásných setkání, seznamování se a úspěchu. Využij tyto nádherné energie ve svůj prospěch.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud se cítíš ve vztahu osamělá tak věř, že to jsou jen tvé pocity a představy o tom, jak by láska měla vypadat. Zkus místo představ víc komunikovat, být vlídná na partnera a promluvit s ním o svých pocitech. Překvapí tě vstřícností i údivem, protože netušil, že se něco děje. Na nezadanou v tomto týdnu ještě láska nečeká, teď je správný čas zmapovat terén.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tvá píle a trpělivost přináší ovoce. Láska je dokonalá, radostná a krásná. S partnerem jste sehraný a stabilní pár. K tomu není co dodat, vychutnávej se svou láskou šťastné chvíle. Štěstí se usmívá také na nezadanou, pokud jsi opravdu otevřená čisté lásce, vykroč jí naproti.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Chystáš se na první rande? Dobře sleduj chování partnera, pokud uvidíš, že mluví příliš, vychloubá se a o ženách nemluví zrovna hezky, vezmi nohy na ramena a utíkej pryč. Je to mistr slova a jeho nechtěnému kouzlu bys mohla podlehnout a později velmi litovat. Zadané páry prožijí pohodové dny.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Oblast lásky zaznamená nádherné změny, dobré zprávy a také nové začátky. Pokud dlouho toužíš po miminku, může se stát, že tě překvapí úžasná novinka, která v tobě vykouzlí radost i nadšení. Sdílej láskyplné energie s nejbližšími, vše se ještě znásobí a umocní.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Na obzoru se rýsuje nádherný a romantický vztah bez ohledu, jestli jsi či nejsi zadaná. Láska kvete na každém rohu, proto využij její léčivou moc a uzdrav, co je potřeba. Partner ti s láskou naslouchá a ty si uvědomíš, jak nádherný život spolu máte.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud tě trápí láska, neustále vám do vztahu někdo mluví, radí a říká, co je či není dobré, tak věř, že je nejvyšší čas nenechat se omezovat a důrazně vše zastavit. S partnerem si lehce danou situaci vyjasníš a oba si uvědomíte, proč jsi byla slabá a podléhala názoru jiných.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V tuto chvíli si můžeš připadat jako v začarovaném kruhu jen proto, že věci nejdou podle tebe. Zachovej klid, harmonii a věř, že všechno je v naprostém pořádku, nic zásadního se v lásce neděje, proto je zcela zbytečné vytvářet příběhy na základě strachu a představ. Odpočívej, relaxuj a miluj život, výsledek se dostaví velmi rychle.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Láska není o žárlivosti, pokud právě teď prožíváš ve vztahu žárlivost, ať již ze strany partnera nebo tvou, je nejvyšší čas na vzájemnou komunikaci. Pokud se partneři navzájem dusí, je potřeba si uvědomit, že nám nikdo nepatří. Ostatní vztahy prožijí pohodové dny. Nezadaná, dávej pozor na majetnické typy, od těch raději pryč.

foto-zdroj: shutterstock.com

30.11.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist