Knihy: Zdeněk Pohlreich se vrací!

Také jste patřili mezi pravidelné diváky oblíbeného pořadu Ano, šéfe!? Oblíbili jste si dnes už všeobecně známého šéfkuchaře a jeho nevymáchanou pusu, která nejde daleko pro pořádný rýpanec? Pak už se můžete začít radovat. Zdeněk Pohlreich se totiž vrací!

V současné době se hledají restaurace, do kterých by mohl Zdeněk vtrhnout podoben menšímu uragánu a převrátit je vzhůru nohama. Do té doby, než se budeme moci zase pohodlně usadit do křesla a bavit se snažením personálu a především pak kuchařů si můžete připomenout Zdeňkovy nejlepší hlášky z dosud odvysílaných sérií. Ty totiž pod názvem Zdeněk Pohlreich v akci aneb Šéfkuchař, co snědl vtipnou kaši vydává společnost nakladatelství Ikar.

Malá knížka, která se vám pohodlně vejde do kabelky, vám vykouzlí na tváři úsměv, kdykoliv to budete potřebovat. Nevěříte? Tak tady máte malou ochutnávku:

„Tohle má být předkrm? Když ho hodíš na koleje, tak zastavíš mezinárodní rychlík!“

„Musel jsem si trochu vyvětrat plíce, než se ponořím do smradu vyjetýho oleje, stovek vajglů a zatuchlých záclon restaurace, která se podivně jmenuje Harmony.

„Neslyším nic, dokonce neslyším ani obdivný funění, na který jsem zvyklej.“

„Tady je takovej bordel, že se mlžej i čočky u kamery.“

„Já jsem zblblej, jak bába v turniketu.“

„Tohle je sračka union, to by zabilo orla v letu…“

Vypadá to, že za chvíli k vám přijede houkavý auto. Až ti borci v kuchyni někoho otráví, to bude jiná diskotéka, než co máte v přízemí.“

O klobáse s jablky: „Tohle kdybych snědl celý, tak se mi zítra budou u prdele rojit včely…“

Viděl jsem hada srát, žábu bušit pěstí do skály, koně zvracet v barvách francouzské trikolóry, dokonce jsem viděl i stíhačku couvat, ale tohle jsem ještě neviděl.

„To je blbý, že se brambory musí loupat….Jedině že by se zkřížily s filckama a samy se škrábaly.“

Nad jídlem: „Babiččin kapsář. Která babička na světě nosí v kapsáři nivu?“

„Největším nepřítelem českých kuchařů je jejich fantazie.

Mou oblíbenou hláškou je: „Já se zeptám, jestli je to brokolice, a ty mi řekneš, že smetana? To si myslíš, že mě tady venku vysadil dědeček automobil?“ A jaká je ta vaše?

5.5.2011 12:00| autor: Petra Martišková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist