Je schopen chlap tak promyšleně ženské manipulace??

Dobrý den, ráda bych se zeptala na Váš názor. Mám přítele, ale sblížila jsem se se svým spolupracovníkem. Má kolem čtyřiceti, ženatý a má jedno dítě. Náš milenecký poměr začal jednoduše, jezdili jsme spolu ke klientům, povídali si, pak z něj vypadlo, že podniká taky na vlastní triko. Pak jsme spolu strávili nadmíru uspokojující víkend, který jsme celý promilovali. Od té doby mě začal přemlouvat, abych přestoupila do jeho firmy, a že to rozjedeme naplno spolu. Po čase jsem souhlasila, opustila jsem staré zaměstnání a nastoupila k němu. Můj přítel o ničem netušil, a stále jsem byla s ním ve společné domácnosti, ale taky zároveň se svým novým šéfem a milencem. Po pár týdnech od nástupu mi však milenec začal tvrdit, že se náš vztah provalil u manželky, a že ji slíbil, že už ji nebude nikdy nevěrný. Od té doby si mě všímá velmi sporadicky, sice občas napíše, jak mu chybím, jak se mu líbím, ale potom mě vidí, a i když jsme spolu sami v kanceláři a manželka daleko, tak se mě nedotkne, dokážeme vedle sebe sedět hodiny a pracovat a nedotkneme se jediným prstem. Jindy příjde, pohladí mě po zádech, odejde a pak zase dlouho nic. Začínám si myslet, že potřeboval pouze někoho, kdo by mu firmu zaštítil ( páč jsem v oboru větší odborník než on ), v podstatě mě do toho natáhl přes postel a teď už mě má zaháčknutou ve firmě a cítí, že už si mě tak nemusí hlídat. To mě neskutečně dráždí. Možná je to jen moje ženská paranoia, ale možná taky ne.:)…jak to vidíte vy? je schopen chlap tak promyšleně ženské manipulace??

Odpověď

Ahoj,
určitě je toho schopen a on to přesně tak udělal. Pokud by mu manželka přišla na nevěru, tak i kdybys byla sebelepší odbornice, tak bys dostala padáka. A to, co si začínáš myslet, že tě přes postel dostal tam, kam potřeboval, je asi dost velká pravděpodobnost a dosáhl toho, co potřeboval. Taky je dost možné, že si přehodnotil život a představil si, co by se mohlo stát, kdyby ho manželka vyhodila. Přijít o rodinu a dítě, se určitě nikomu nechce. Asi to už zůstane jenom o tom, že bude tvůj šéf, ale už ne milenec. Ale taky si myslím, že pokud budete spolupracovat stále v jedné kanceláři, tak jednoho dne zase skončíte v posteli, protože je to chlap a bude si chtít dokázat, jaký je to borec a v tom okamžiku půjde i rodina stranou... ale jen jak docílí svého, tak se zase na nějaký čas uzavře a bude dělat hodného a vzorného manžela a otce.

5.6.2019 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist