Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 25. do 31. května 2020

Uvolni se, usměj a vykroč vstříc krásným dnům

Berani jsou plní energie. Býci jsou rychlí. Blíženci příjemně naladění. Jak je na tom v novém týdnu tvé znamení, ti prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Dynamický týden je tady jen pro tebe. Než se stačíš rozkoukat, je konec týdne a ty si uvědomíš, jak moc jsi vděčná za dary, které od života dostáváš. Pokud máš snad pocit, že se tě to netýká, otevři se štěstí a vykroč mu naproti, jen tak dostaneš to, po čem toužíš. Dařit se ti bude zejména v soukromém životě, tví blízcí tě milují a lásku ti také dávají najevo.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy prochází zvýšenou aktivitou. To, co v minulosti nešlo zrealizovat, se najednou dává do pohybu a rychlost, na kterou jsi nebyla zvyklá, tě velmi mile překvapí. Všechno, co v těchto dnech začneš, bude mít velmi příznivý a dlouhodobý vliv na tvůj život. Není důvod se bát, stačí postupovat krok za krokem a neotáčet se zpět.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Začátek týdne bude malinko náročnější, a to jen proto, že lidé kolem tebe jsou nepříjemně naladění. Pamatuj, tebe se to netýká, nedovol jim, aby tě zahrnuli problémy, s klidem jejich nevyžádané rady odmítni. Pak se můžeš těšit na skvělé dny plné radosti i lásky.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vítej a oslavuj přicházející letní dny. Radost ze života můžeš pocítit hned v pondělí, nezapomeň zůstat naladěná na srdce a projev vděčnost, protože to, co máš, ti nikdo nemůže vzít. Očekávej úspěchy, radost a štěstí. Přátelé i rodina stojí pevně při tvém boku.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Podaří se ti spojit nemožné, ať již v práci či osobním životě. To, že získáš zasloužený obdiv a uznání, je jisté. Co musíš udělat? Zapomenout na pochybnosti a nenechat se ovlivnit ostatními, protože sama nejlépe víš, co je či není správné. Těšit se můžeš na krásné dny.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tyto dny jsou zcela ve tvé režii, dařit se ti opravdu může ve všem – v práci, v lásce i vztazích. Na cestě k tobě je zpráva, která v tobě probudí mnoho radosti a zároveň tě překvapí. Příznivý obrat může nastat také v kariéře.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dostaneš zasloužené ocenění, v práci si tě chválí a osobní život také vůbec nevypadá špatně. Rovnováha je tvým klíčovým slovem a nikomu se nepodaří tě rozhodit. Buď si jistá úspěchem a pokračuj v realizaci svých snů i plánů, štěstí je na tvé straně.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Přichází období plné úspěchu a šťastných náhod. Můžeš se těšit na velmi příjemné překvapení, a dokonce to vypadá na zlepšení finanční situace, která v posledních týdnech nebyla snadná. Smutek odchází a přichází prosperita, raduj se.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Je velmi pravděpodobné, že dostaneš příležitost, jak dořešit problém z minulosti a jednou provždy ukončit bolest, kterou ti někdo kdysi dávno způsobil. Pamatuj, vždy nás zastihne všechno nedořešené, a pokud k tobě tato situace přišla, znamená to, že máš dostatek síly, abys ji vyřešila.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Konečně můžeš ukončit vše, co jsi měla udělat dávno a z nějakého důvodu se ti nechtělo. Změny, které na tebe čekají, zpočátku nebudou příjemné, ale o to víc si budeš vážit výsledku, který se projeví později. Nemusíš se bát, jen konej a otevři své srdce lásce.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Ničeho se neboj, energie těchto dnů jsou velmi příznivé, dařit se ti bude nejen v práci, ale také v osobním životě. Ocenění za dobře vykonanou práci v tobě probudí mnoho radosti a chuti do dalšího podnikání. Sdílej krásné chvíle s ostatními, budou nadšení stejně jako ty.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nechej se překvapit a nesnaž se odhalit tajemství, které na tebe čeká. To, že budeš nadšená, je jisté. Uvolni se, nadechni, usměj a vykroč vstříc krásným dnům. Budeš nadšená z nových příležitostí a skvělých nápadů.

foto-zdroj: shuttertstock.com

25.5.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist