Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 14. 5. do 20. 5. 2018

V novém týdnu tě čeká láska a spoustu radosti

Ryby zahoří romantickou láskou. Beran musí mezi lidi, aby lásku potkal a Býk získá místo svých snů. Co čeká na tebe, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

Hledáš lásku a stále přemýšlíš, proč ji nemůžeš najít? Tak přestaň přemýšlet a vyraz mezi lidi, ať již s přáteli nebo sama. Dej na svoji intuici, otevři své srdce a vydej se do světa, jen tak můžeš potkat toho pravého. Zadané páry začnou plánovat svatbu a společnou budoucnost, mohou se těšit na láskyplnou pozornost a harmonii.

Býk (21.4. – 21.5.)

Máš velkou šanci vyhrát konkurz a získat tak své vysněné místo, stejně tak se bude dařit také ostatním, ať již v podnikání nebo osobním životě. Jediné, co je zapotřebí, je, abys nebyla nerozhodná, začni řešit všechny nepříjemné spory, ostatní ti budou nakloněni a ocení tvůj první krok ke smíru.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Nenechej se rozhodit menším zmatkem, který kolem tebe zavládne. Změny jsou na spadnutí a věř, že se ti budou líbit. Může jít o novou lásku, stěhování do vysněného domu nebo získáš práci, po které jsi dlouho toužila. Raduj se z příznivých dnů, kdy konečně končí etapa neúspěchu a přichází nový život.

Rak (22.6. – 22.7.)

Tvé sny se začínají naplňovat, jediné, co musíš udělat, je zapomenout na strach, otevřít se intuici a konat. Pokud podnikáš a máš pocit, že bude nejlepší skončit, ještě vydrž, podaří se ti totiž spojit naprosto rozdílné protiklady a otevře se ti zcela nová cesta. Důležité je neztrácet důvěru a pokračovat dál.

Lev (23.7. – 22.8.)

Nový týden je pro tebe ve znamení radosti a úspěchů. Konečně do tvého života přichází to, po čem tak dlouhou toužíš. V práci očekávej zvýšení financí, možné je také povýšení. Jestli jsi sama, tak potkáš muže svých snů a velmi rychle začnete plánovat a realizovat společný život.

Panna (23.8. – 22.9.)

V práci na tebe čekají velmi příznivé dny. Dostaneš odměnu za skvěle vykonanou práci, také obchody, nové projekty nebo zcela jiná pracovní pozice je tady jen pro tebe. Můžeš si vybírat z mnoha možností a neměj strach, že uděláš chybu. Stačí se rozhodnout a jednat, úspěch je zaručený také v osobním životě.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Máš před sebou velmi úspěšný a dynamický týden. Zvládneš nemožné nejen v práci, ale také v osobním životě. Jen dávej pozor, aby tvou láskyplnou povahu ostatní nezneužívali, mohlo by se totiž stát, že za ně budeš řešit jejich problémy nebo pracovní povinnosti, proto je dobré to s pomocí nepřehánět a držet se zlaté střední cesty.

Štír (24.10. – 22.11.)

V práci to nebude právě růžové, z nějakého důvodu zavládne napětí a ty budeš mít pocit, že kolem tebe je pouze samá bezohlednost v podobě pomluv a intrik. Nesnaž se zapojovat do hádek nebo nic neříkající komunikace. Raději se drž stranou a pak bude vše v pořádku.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Důvěřuj svým schopnostem a talentu, je zbytečné se podceňovat. V práci i ve škole dosáhneš úspěchu, hravě překonáš překážky a dokončíš, co je potřeba. Můžeš se radovat také v partnerském vztahu, který naplní nová vášeň a harmonie. Očekávej velmi příznivé dny plné radosti i lásky.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Konečně se vysvětlí problém a situace, která tě velmi trápila. Neboj se přijmout pomoc, kterou ti nabídne někdo blízký a společně vše dořešíte. Pokud ti v práci nabídnou studium nebo rekvalifikaci, rozhodně jdi do toho, nově nabyté znalosti se ti budou hodit, nemusíš se bát neúspěchu, vše ti půjde téměř samo.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Díky skvělé komunikaci, rychlému úsudku a rozhodování dokážeš vyřídit nebo dokončit i ten nejnáročnější problém. Štěstí při tobě stojí také na úřadech, soudu nebo zkouškách ve škole. Skvělé nápady ocení nejen tvá rodina, ale také kolegové v práci, zkrátka a dobře jsi ve formě, tak ji pořádně zúroč a využij ve svůj prospěch.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Láska, cit, harmonie a vzájemná souhra nejen s partnerem, rodinou, ale také v práci. Využij tyto skvělé dny k realizaci svých snů a tajných přání, ve tvém srdci je dostatek místa nejen pro romantickou lásku, ať již ve vztahu, který skřípal, nebo při hledání lásky nové. Tvůj princ na bílém koni se k tobě konečně blíží, pořádně se rozhlédni, jestli nestojí již u tebe.

Foto: Shutterstock.com

14.5.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist