Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 12. 3. do 18. 3. 2018

Pozor na bouřlivé emoce

Býk potká dávnou lásku, Beran jednou provždy uzavře minulost, Blíženci si musí dát pozor na zbytečné výdaje. Jak na tom bude tvé znamení?

Beran (21.3. – 20.4.)

Do tvého života vstupuje něco nového, než všechno proběhne podle tvých představ a přání, bude zapotřebí udělat tlustou čáru za minulostí a jednou provždy se zbavit všeho, co ti již dávno neslouží. Jakmile to uděláš, velmi rychle přijdou nové příležitosti, navíc se ti neskutečně uleví, vše, co ti bránilo v rozletu, odchází pryč.

Býk (21.4. – 21.5.)

Na obzoru je nová láska a nový vztah. Bez ohledu, co právě nyní prožíváš, se všechno mění, krize je zažehnána a ty se můžeš těšit na láskyplné dny ve dvou. Jestli jsi sama, tak rozhodně neseď doma, jen venku můžeš potkat muže svých snů nebo dávno zapomenutou lásku.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Můžeš mít pocit, že se ti nic nedaří, fakt, že začátek týdne bude náročnější, nemění nic na tom, že se v polovině týdne vše obratem změní. Stačí vydržet, nepodléhat emocím a držet si nadhled. Pokud tě trápí nedostatek financí, rozhodně nespěchej do banky a neber si půjčku, později bys litovala.

Rak (22.6. – 22.7.)

Trápí tě krize s partnerem? Je nejvyšší čas složit zbraně a podat ruku k usmíření. Nepřemýšlej, kdo za co může a zapomeň na minulost, partner ocení tvoji velkorysost a splní ti každé přání. To, že se oběma uleví, je jisté, dokonce začnete plánovat dovolenou a vyloučený není ani příchod nového člena rodiny.

Lev (23.7. – 22.8.)

Přesto, že se nic zásadního neděje, ty můžeš mít pocit, že se proti tobě spikl celý svět. Únava a přepracování se podepisuje na tvém zdravotním stavu, zkus zapřemýšlet, jak bys mohla úkoly a povinnosti přenechat také ostatním. Pokud tě trápí delší dobu viróza, bylo by dobré vše doléčit v teple a klidu domova.

Panna (23.8. – 22.9.)

Konečně nalezneš řešení a dospěješ k jednoznačnému závěru, to, co jsi v minulosti nezvládla dokončit, s chutí a nadšením začneš realizovat. Jak se říká štěstí přeje připraveným, což rozhodně jsi. Očekávej zlepšení nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě.

Váhy (23.9. – 23.10.)

V práci na tebe padne tíha z náročných úkolů, pocit, že se ti nedaří, v tobě probudí mnoho rozporuplných pocitů a začneš dokonce přemýšlet nad změnou zaměstnání. Klidně můžeš, ale vydrž, až budeš v klidu a pohodě, může se totiž stát, že přijde nečekaná nabídka od známého, kterého náhodou potkáš a svěříš se mu se svými starostmi.

Štír (24.10. – 22.11.)

Všechno, co potřebuješ vyřídit, od úřadů, lékařů až po osobní život, zvládneš levou zadní. Skvělé energie ti otevírají cestu k novému životu. Neboj se pustit do realizace všeho, co ti v minulosti nešlo, rozhodně nic neodkládej na jindy, vhodnější příležitost již v krátké době nebude.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Zhluboka se nadechni, začátek týdne bude docela náročný, což ovšem neznamená, že své úkoly a povinnosti nezvládneš na výbornou. Drž si nadhled doma i v práci, kolem tebe bude mnoho napětí a dusno se bude dát krájet. Od toho je již jen malý krůček k hádkám, které vždy řeš čestně a nenechej se zastrašit, pak propluješ celým týdnem bez jakékoliv ztráty.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

V práci můžeš očekávat nečekaný zvrat, může se stát, že obdržíš bez jakéhokoliv upozornění výpověď, což budeš považovat za velkou zradu a nespravedlivost. Jakmile se uklidníš, zjistíš, že se ti vlastně ulevilo a od toho je již jen malý krůček k práci nové, která přijde zcela nečekaně stejně jako výpověď.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

V začátku týdne ti bude chybět nálada, nic se ti nebude chtít a nic tě nebude bavit. Uvolni se a dívej se na život s větším nadhledem, nic zásadního se totiž neděje, jen jsi podlehla negativním myšlenkám a emocím. Pokud je to jen trošku možné, vyvaruj se ukvapených a zásadních řešení, nic dobrého by ti nepřinesly.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máš před sebou dny plné radosti, síly i lásky. Ať se pustíš do čehokoliv, sklidíš úspěch a pochvalu. Tvé nadšení a horlivost ti pomohou zdolat veškeré překážky. Pokud jsi sama, rozhodně neseď doma a vyraz do společnosti, máš šanci potkat pana Božského i když z počátku tě vůbec přitahovat nebude, což nic nemění na faktu, že se do sebe oba velmi rychle zamilujete.

Foto: Shutterstock.com

12.3.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist