Fototapety přírody: V jaké podobě se hodí do různých místností?

Příroda je mocnou čarodějkou, což už tvrdila neskutečná masa lidí. Nic se ale nezměnilo! Ba naopak, dokázala nám toho dát neskutečné množství. Její zachycení dokáže uchvátit kohokoli a kdykoli.

Nezáleží přitom ani na konkrétním výjevu. Pokud uvažujete o tom, že by se vám kousek krásného přírodního prostředí hodil také u vás doma, jste na správné adrese. My se totiž v následujících řádcích zaměříme na elegantní fototapety přírody, jež dokonale padnou do jakékoli místnosti v bytě nebo rodinném domě. Alternativ lze najít hodně, a tak je stoprocentně z čeho vybírat. Pojďme tedy objevovat krásu fototapet a poukažme na to, jaké variace se vyplatí mít přímo doma.

Les ve večerní či ranní róbě

Lesní společenství je kouzelné v jakékoli variaci, nicméně vcelku mysticky a mysteriózně působí zejména v ranních a večerních hodinách. Právě při setmění se tady začínají dít doslova magické věci. I proto se vyplatí fototapeta přírody, která znázorňuje právě vzrostlé stromy a další tradiční lesní vegetaci. Když se ke všemu přidá ještě stín, jenž postupně padá na krajinu, celkový koncept je zcela unikátní. Takovéto lesní vcelku pochmurné, ale osvěžující prostředí se hodí zejména do koupelny. Právě tady v horké vaně budete mít skvělý pocit, že se nacházíte v příjemném prostředí, zatímco chladný podzimní les usíná. Kontrast tohoto typu dokáže vyvolat velmi pohodové pocity.

Podívejte se přímo na nebe

https://myloview.cz/fototapety/podle-kategorie/priroda/

Pohled na oblohu plnou mraků byl vždy inspirativní. Vy si jej můžete dopřát jako bonus i v interiéru. Volit přitom můžete spousty podob oblohy. Chcete-li místnost spíše prosvětlit, vsaďte na modrou oblohu doplněnou o bílé obláčky, které po ní volně putují. Získáte dokonalý pohled, jenž vás bude neskutečně bavit. Obláčky přitom mohou mít nejrůznější podobu a vy si pod nimi můžete představovat roztomilá zvířátky či jiné symboly a věci. Kontrast modré a bílé je kouzelný. Fototapeta přírody na stěnu v tomto případě padne třeba do dětského pokoje. Jinak není problém volit i zamračenou oblohu, kterou prosvětluje všudypřítomné sluníčko. Vzniknou tak zcela unikátní barevné scenérie, jež vás i příchozí budou neskutečně bavit.

Máte už dříví na zimu?

Možná poněkud překvapivá otázka v souvislosti s fototapetami, nicméně je určitě na místě. Vždyť moc hezky působí právě fototapeta přírody, která znázorňuje dřevo poskládané v hranici. Naštípané kousky dřeva vyrovnané v jedné linii vypadají moc hezky a vy máte k dispozici zcela unikátní pohled, který se bude v jakémkoli interiéru líbit. Dřevo může být přitom vyrovnáno v různých zajímavých tvarech. Hodně oblíbené jsou ale hlavně detaily na kopy dřeva. Vidět je jeho textura a samozřejmě i dokonale barevné provedení.

Podzim se blíží! Co třeba podzimní listí?

https://myloview.cz/

Jedním z nejkrásnějších ročních období je bezesporu podzim. Příroda se chystá pomalu k zimnímu spánku, nicméně listy na stromech se barví doslova dokonale. Ani ten nejšikovnější malíř by nedokázal bez předlohy dokonale vyobrazit takovouto scenérii. Nádherné jsou detaily listů různých dřevin, které se liší jak unikátními tvary, tak právě barevnými odstíny. Jednat se může o dub, buk, javor nebo jasan či jiné stromy. Nádherné provedení stojí za to mít na stěně třeba v kuchyni. Své místo si takovéto fototapety mohu najít klidně i v jiných místnostech. Záleží na preferencích každého člověka, který má svůj vlastní vkus.

Síla palem a tropických rostlin

Milujete moře a krásné dovolené v teple? Pak si něco takového dopřejte i u vás doma! Fototapety 3D přírodu zobrazují třeba právě v takovýchto podobách. Mnohdy postačí pouhé sytě zelené palmy a modrá obloha. Celkový kontrast takovýchto objektů je zcela originální a vy se budete bavit. Klidně se ke všemu mohou přidat i některé další motivy tolik typické pro dovolenou u mořských břehů. Na mysli máme třeba slunečníky a zlatavé pískem pokryté pláže. A co třeba takoví mořští živočichové? I ti mohou celou scenérii perfektně doplňovat. Kdykoli se podíváte, budete prakticky na dovolené.

18.11.2019 10:13| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist