Dubnové filmové premiéry: Na co a s kým do kina?

I v dubnu přichází do kin pořádná nálož filmových novinek. Které by ti rozhodně neměly uniknout ? Vyrazili jsme do kina a tady máš ty, které ti můžeme s čistým svědomím doporučit!

Záleží také na tom, s kým na film vyrazíš! S partnerem by to chtělo akci plnou testosteronu, s kamarádkou zajdi na film, u kterého propláčete kapesníky a s dětmi vyraž na rodinný film, u kterého se budete všichni za břicho popadat. Tady je náš výběr:

S partnerem:

Rychle a zběsile 7

Kdo by neznal tuto akční automobilovou sérii? Natáčení sedmého dílu série bylo zasažené tragédií z roku 2013. Představitel jedné z hlavních rolí, Paul Walker, v průběhu natáčení tragicky zemřel při automobilové nehodě. Stalo se tak mimo natáčecí dny a na sedadle spolujezdce. Po jeho smrti bylo natáčení na pár týdnů pozastavené, ale nakonec byl film bez větších změn úspěšně natočen. Scény, které Paul Walker natočit nestihl, zahráli jeho bratři Cody a Caleb, kteří byli do filmu digitálně upraveni.

Proč bude bavit tvého partnera: 

Tomuto nadupanému filmu nechybí humor, akce a pořádná dávka testosteronu.

Proč bude bavit tebe? 

Film je tak svižný, že se rozhodně nestihneš nudit. Velkým lákadlem pro ženy je také výběr mužského hereckého osazenstva: Vin Diesel, Paul Walker, Jason Statham… nesbíhají se ti sliny už teď?

S kamarádkou:

Pořád jsem to já

Tak na tento film si vezmi zásobu kapesníků! Při jeho předpremiéře na pražském Febiofestu jsme to neudělaly a musely si kapesník půjčit od vedle sedící paní. O čem tento dojemný snímek je? Alice je úspěšná lingvistka, má dokonalé manželství a tři krásné a úspěšné děti na prahu dospělosti. Najednou se s její pamětí začnou dít pomalé a nenápadné věci: zapomínání některých slov, krátká dezorientace v prostoru. U lékaře je jí diagnostikována raná fáze Alzheimerovy choroby. Nastává niterné drama a rozplétání rodinných vztahů a uvědomování si, co je v životě vlastně to důležité.

Proč tě bude bavit: 

Díky skvělému výkonu Julianne Moore se s Alicí a její bezútěšnou situací ztotožníš natolik, až tě až zamrazí. Toto drama se dotkne tvé vlastní existence a možná si sama leccos uvědomíš.

S dětmi:

Ovečka Shaun

Ovečka Shaun je pro děti už naprostá klasika. Ve filmu je pak maximálně zábavná a ve své vrcholné formě. Tentokrát se ovečka Shaun rozhodne pro malý relax. K tomu je ovšem potřeba zbavit se na nějaký čas farmáře. Jak ho jen uspat? No přece starým dobrým trikem – počítáním oveček. A tak s ostatními ovečkami skáčou přes ohradu tak dlouho, až farmář konečně usne. Je čas se veselit a radovat, ale: karavan se spícím farmářem se dá do pohybu a míří z kopce do města. A tak se ovečka s celým stádem vydají na záchranou akci a snaží se farmáře se ztrátou paměti najít, což přinese spoustu úskalí ovečce a spoustu zábavy nám.

Proč bude bavit děti: 

Zaručujeme vám, že film je udělaný tak, že děti se budou chechtat od začátku do konce!

Proč bude bavit tebe: 

Pro úspěšné rodinné filmy platí, že si v nich najdou to své i dospělí diváci. V případě Shaun je to spousta pop kulturních narážek, odkazů na současnou společnost a další fenomény dnešní doby. A navíc skvělý britský humor, kterému u nás moc dobře rozumíme!

Foto: Profimedia.cz, pinterest.com

9.4.2015 10:00| autor: Petra Klepačová

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist