Česko Slovensko už našlo svůj talent, ale…!

Celé tři měsíce mnozí z nás usedali k televizním obrazovkám (my v redakci jsme to tedy vzdali mnohem dříve) a snažili se spolu s porotou najít další talent mezi normálními smrtelníky.

Show to byla jistě velmi pompézní, zvláště pak semifinálové a finálové večery stály za to (jen ten, co navrhoval osvětlení zřejmě utekl z osmdesátých let z pořádné diskotéky, přes lasery nebylo leckdy vidět samotné účinkující) a jediné, co kalilo dobrou zábavu, byla aféra, která se kolem talentové soutěže rozpoutala v médiích…

Celou kauzu rozjelo odstoupení skupiny The Apples ze soutěže. Talentovaná čtveřice dívek totiž odmítla podepsat smlouvu, která je zavazovala k exkluzivní spolupráci se společností Starhouse Media, a. s. Pro neznalé doplňujeme, že hlavním akcionářem této společnosti je Jaro Slávik. Podle kapely tato společnost v původní smlouvě vůbec nefigurovala. Dva dny před semifinálovým večerem se tak skupina rozhodla, že ze soutěže odstoupí, než aby podepsala smlouvu za nevýhodných podmínek. Tolik z oficiálního prohlášení na stránkách kapely.

Ale pojďme k finálovému večeru. Ten byl opravdu plný skvělých vystoupení a myslíme, že na své si přišli i zarytí odpůrci tohoto druhu zábavy. Devět talentů předvedlo to nejlepší, co umělo. Show zahájila taneční skupina Credance, které bychom vytkli především brutální oblečky obou dam, jinak vystoupení standardně super. Následovala Katka Landlová, která má krásný hlas a talent zcela bezesporu, na vítězství jí to však nestačilo. Dobře jsme se bavili u malých tanečníků, kteří předvedli skvělou show ve style Wild Wild West. A co víc, Jaro Slávik se kál za svá někdejší slova o tom, že děti do showbyznysu nepatří. Tahle parta rozhodně ano. Skvělé vystoupení předvedl i Andrej Kampf, nadějný bubeník, po kterém teď určitě sáhne nejedna rocková kapela a Patrik Gluchowski, který za mnohé vděčí obrovské scéně a hromadě kvalitních tanečníků v zádech.

Bavilo nás: Stínové divadlo Teulis. Dokonalá souhra party lidí nás nepřestane udivovat a samozřejmě vtipní a trefní moderátoři.

Nudilo nás: Ač máme pejsky rádi, vystoupení Moniky a Arsiho nás prostě za srdce nechytlo, možná nebylo úplně dobře zvoleno téma, přeci jen u druhé světové války málokdo zjihne roztomilostí, ale pro nás tento typ zábavy není dostatečně zábavný. Ano, víme je to jako kyselo není dost kyselý, ale jednoduše je to představení, na které bychom si lístky nekoupili a to se vší úctou k šikovnému pejskovi i jeho paničce.

[[related]]

Lítý souboj proběhl mezi Alexem a jeho světelným malováním a nadějným operním zpěvákem Jozefem Pavlusíkem. A myslíme si, Lucka Bílá promine, že právě díky ní o své vítězství Alex Dowis přišel. Emotivní projev, kterak jí mrzí, že mu její fanoušci budou posílat hlasy a on jako jediný nesouhlasil s rozdělením výhry mezi všechny finalisty, přesvědčil zcela jistě mnohé z hlasujících, aby si svou volbu ještě rozmysleli. Nebylo to od čerstvé Zlaté Slavice zrovna profesionální. Alex se do soutěže přihlásil s vidinou velké výhry a ne s vidinou královského dělení se svými soupeři. Líbilo se nám, že si stál za svým a rozhodně mu přejeme úspěch a skvělou kariéru. Vítězem se nakonec ovšem stal Jozef Pavlusík, nesmělý zpěvák, který zprvu nemohl ani popadnout dech a dojetím plakal. Doufáme jen, že se v tom našem malém a pořádně přeplněném rybníčku showbyznysu chytí, byla by ho škoda u aut, nemyslíte?

Foto: joj.sk, prima.cz
27.11.2012 12:00| autor: Dorotka G.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist