Česko Slovensko už má zase talent

Už třetí řadu oblíbené talentové show odstartovala televize Prima. A hned první díl naznačil, že se bude opravdu nač dívat. Objeví se talenty i antitalenty, lidé soudní, ale i tací, kteří absolutně nemají šajn, co je to talent. Nepřihlásili jste se? Pak se můžete nechat každý nedělní večer bavit buď dobře, nebo alespoň na cizí účet…

talent-1100x618.jpg Zdroj: www.profimedia.cz

Prima sáhla po osvědčené moderátorské dvojici. Na podiu i v zákulisí dodávají energii soutěžícím i sami sobě Martin Pyco Raush, oblíbený slovenský moderátor a herec, muzikant a věčný recesistka Jakub Prachař. Ač se v bulváru objevily zmínky o jejich nepříliš kladných vztazích v soukromí, v roli moderátorů jim to spolu vyloženě sedne. Alespoň pro mě nemohla produkce vybrat lépe.

Ve stejném složení jako v loňském ročníku zůstala i porota. Znovu v ní zasedla Lucka Bílá se svou až mateřskou péčí o téměř všechny soutěžící a nejvíce samozřejmě o děti. Recesista Martin Dejdar, který občas posouvá do dalších kol, pro někoho možná absolutně nepochopitelně soutěžící bez jakéhokoliv talentu a v neposlední řadě také Jaro Slávik. Ten si vylosoval v této sestavě roli přísného sudího. Obávám se však, že po letním průvanu v bulváru kvůli aféře s porno filmy mu to nikdo moc nevěří.

A soutěžící? Jako národ jsme jednoduše nepoučitelní. Jinak si neumím vysvětlit tu hromadu lidí, kteří se odváží předstoupit před porotu, obecenstvo v divadle a miliony diváků u televizních obrazovek s do nebe volajícím nesmyslem, nebo s chutí prezentovat cokoliv, k čemu jim však rozhodně nebyl nadělen talent. Mezi ty, kterým se tentokrát nedařilo a měli tu smůlu, že je přitom uvidí celý národ patřil například kouzelník Dušan. Nepříliš vtipné vystoupení bylo korunováno nepříliš povedenými triky.  Hromadu netalentovaných zpěváků nemá ani cenu vyjmenovávat, jejich vystoupení nejvýstižněji zhodnotil  Jaro Slávik hláškou: „Zpěv to sice je, ale poslouchat se to nedá.“ Patřil mezi ně i černoch s čistou duší, který Lucii vyděsil k smrti.  Korunu všemu nasadil zpěvák, který se věnoval zpěvu už hodně dlouho a už od září bude mít učitele!!! Vyletěl velmi svižně.

Nepřesvědčivé byly i taneční skupiny. Nebo spíše uskupení. Někdy čítající celý dav, jindy pouhé dva členy. Ovšem nápad a styl měla tentokrát jen skupina Credance, která není v soutěži žádným nováčkem. Už loni se jim podařilo postoupit, ovšem do dalších kol se kvůli osobním nebo možná zdravotním problémům nedostali. Letos se jim snad bude dařit lépe, porotci je do dalších kol poslali jednohlasně.

Bavilo nás:

  • Basketbalový tým ze Slovinska, který předvedl dokonalou show. Postoupil jednohlasně.
  • Dvojice bubeníků, která vybrakovala doma kredenc s garáží a zahrála na cokoliv, co tam objevila.
  • Dřevořezbář Pecháček, který dokáže motovou pilou divy. Tedy přesněji dřevěné sochy.
  • Tobiáš Košir – teprve jedenáctiletý mistr ČR, vicemistr Evropy i mistr světa  ve stepu, který to umí pořádně rozjet.

Postupy, které nechápeme:

  • Hudební skupina FIHA, která se snažila více než nápaditými texty a dokonalým zpěvem oslnit show á la Dan Nekonečný.
  • Pařmen Marty, který rozhodně nemohl přijít s čistou hlavou. Jeho kreace jsme nepochopili dosud a stejně tak i rozhodnutí poroty, poslat jej dál.

Hláška týdne:
Jaro Slávik k otřesnému zpěvákovi: „Vás tam vzadu klonujou, nebo tam máte hnízdo?“

Kdo bavil vás? A kdo zase naopak vůbec? A co vy a pan Patrovič?

 

17.9.2012 8:00| autor: Petra M.

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist