Ať (ne)žije reality show!

Vzrušení doma v obýváku. To je reality show. Ať se přepne kamkoliv, valí se ze všech stran. Je nebo není to k zbláznění? Taky toužíte si třeba vyměnit manžela, nebo být nahá vystavena na billboardu? A co si takhle najít svého milionáře?

 

Když se pár lidí nechalo dobrovolně zavřít do vily, byla to docela sranda. Hádali se, pomlouvali, milovali i nenáviděli. Díl od dílu stoupalo napětí a divák lapal po dechu, kdo se zase spolčí proti komu a mezi kým se rozpoutá válka. Jako sociální výzkum – dobré. I když na konci byl vítězem asi ten, kdo se z toho všeho nezbláznil a nenechalo to na něm žádné následky.

 

Druhá série už taková nebyla, ale ona to zase vynahradila soutěž Superstar nebo XFactor. A už to jelo! Roztrhl se pytel s těmi, kdož toužili vidět se na obrazovce a dokázat si tak, že se o nich bude aspoň měsíc psát v bulvárních novinách. A pořady? Bylo a stále je z čeho vybírat!

 

Hubni, vyměň, řekni pravdu!
Kromě hledání zlata v hrdle se mění manželky, hledala se nevěsta pro milionáře, detektor lži napráská každé zaváhání, hubne se pod dohledem doktorky, dodává sebevědomí v týdenním kolotoči nákupů, vizážistů, kadeřníků… Proč došlo k hromadnému zahlcení takovými pořady?

 

Finanční krize zasahuje a šetří se, kde se dá. Některé pořady končí a aby se zaplnil vysílací čas, vymyslí se projekt, který není nákladný, ale má šťávu (což se ne vždy zdárně podaří). Jeho moderátor je buď veřejně neznámý, nebo takový, jenž zrušením seriálu nebo jiného pořadu přišel o svůj flek, ale ještě nedostal nálepku „nežádoucí“.

 

Celý článek si přečtete v novém Shine zde

 

 

 

 

Zdroj: www.shinemag.cz

16.3.2009 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist