5 šílených předmětů, které se našly v lidském těle. Nebudeš chápat!

Vynalézavost některých šikulů nezná mezí. Občas se zdravotníci obsluhující rentgen nestačí divit. Mobil v zadku, nebo nůžky v krku? Žádný problém! Je jisté, že práce doktora fakt není žádný med!

predmety-v-tele-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Říká se, že nehoda není náhoda. Ať už ke zranění tihle smolaři přišli dobrovolně či zcela omylem, smekáme před lékařem, který při objevení „zatoulaných“ věcí udržel vážnou tvář. Jak se jen tohle mohlo stát? Budeš slzet smíchy!

Brambora v konečníku

Místo činu Velká Británie, oddělení pohotovosti na Northern General Hospital. Sem přijali jednoho večera pacienta s bramborou zaraženou hluboko v konečníku. Nutno dodat, že šlo o kněze!

Duchovní se nejprve pomodlil, pak ošetřujícímu lékaři podal zajímavé vysvětlení. Prý věšel záclony, a co čert nechtěl, zamotala se mu hlava. Upadl na kuchyňský stůl a ďábelské dílo bylo dokonáno. Bramboračky se tedy jeptišky nedočkaly, ale zase si mají dlouho o čem vyprávět! I další případ má co dočinění se sedací částí. Mazec!

Hodně zvláštní sbírka

O perly ze své praxe se podělil i lékař z Chorvatska Marijan Korsic. Ten má dokonce na bizarní předměty z lidských útrob speciální sbírku. V té se nachází také mobilní telefon jistého pána. Není známo, jak se aparát dostal „až tam“, ale hádáme, že týpek měl už příchozích hovorů plné zuby a chtěl volajícího odkázat do patřičných míst. Akorát nedomyslel, že tímhle počínáním bude „volaný účastník“ pořádně nedostupný. A na dlouho!

Korunu celé situaci nasadil i fakt, že při výlovu přístroje voděodolný pašák několikrát vyzváněl. Asi se nedivíme, že si šel panáček po zákroku raději koupit nový a starý nechal ve vitrínce doktůrkovi na výstavu!

Chomáč vlasů v žaludku

Vlas v ústech. Nebo v krku? To je zlý sen. Jenže co takový poctivý chomáč hřívy přímo v žaludku? Horor. Ten totiž vyoperovali ženě z indického Kánpuru. Vážil 3,5 kilogramu a než opět spatřil světlo světa, musela si Sharmila Gupta několik hodin „pospat“ na operačním sále.

Chuděra si už roky stěžovala na ukrutné bolesti břicha a ani ty nejsilnější léky jí nepřinášely úlevu. Až při důkladném vyšetření se káplo na „jádro pudla“. Nikdo nechápe, jak se Sharmile dostalo do útrob tak velké množství vlasů, a ani ona sama ne. Tři kila? To už je na echt paruku!

Pružiny z postele jako oběd

V americké věznici byl „ubytovaný“ trestanec, kterému se tamní nedobrovolný pobyt moc nezamlouval. Lámal si hlavu tak dlouho, dokud nevymyslel řešení a možnost, jak trochu změnit prostředí.

To, co nejdřív vypadalo jako super nápad, se mu později pěkně vymstilo. Jenže co taky mohl čekat, když snědl pružiny do postele?! Celu sice na chvilku opustil, ale bylo mu tak bídně, že si nový výhled z nemocničního lůžka stejně moc neužil. A jen co byl mimo ohrožení života, šup zpátky za mříže. No měl tenhle hazard smysl?

Spolknuté nůžky

Při neopatrné manipulaci muž spolkl nůžky. To zní vcelku vtipně, co? Ale přesně tahle věta se nesla po chodbě nemocnice v Kanadě. Na pohotovost přivezla sanitka chlápka, který si chtěl ostříhat nehty a chlupy v nose, ale skončilo to katastrofou. Koumák byl prý lehce pod vlivem a v těchto stavech není o divná zranění nouze. Jenže tohle? Poučený pán si příště pedikúru asi odpustí. Minimálně do doby, než bude mít jistotu, že nůžky udrží v ruce!

Který předmět tě nejvíce pobavil? Hádáme první – kněz a brambora! Napiš nám o tom do diskuze pod článkem, budeme se těšit na příspěvky!

Foto: Shutterstock.com

20.9.2018 6:00| autor: Lucie Feiková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist