Femina.cz » Magazín » Zábava » Líbí se nám: Chevrolet Spark

Líbí se nám: Chevrolet Spark

Líbí se nám: Chevrolet Spark

Magazín: Zábava | vydáno 20. 04. 2010

Určitě vám neunikla výborná kampaň na nový Chevrolet Spark. My jsme strávily s tímto městským autíčkem víkend – jak se nám líbilo?


Spark je městské auto každým coulem. Malý, úsporný, levný, roztomilý. Díky rozměrům 3,6 m na délku a 1,6 m na šířku v pohodě zaparkujete prakticky kdekoli. I podélné parkování, které mi vždycky dělá trochu problém, byla se Sparkem hračka.

 

 


Uvnitř je ale místa dost, pohodlně se v něm usadí i vysoký chlap, a vzadu mají případní pasažéři překvapivě dost místa na nohy. Spark je sice 5místný, ale sedět vzadu jako jeden ze tří dospělých lidí by delší dobu bylo tak trochu za trest. Ve dvou je to ale v pohodě. Spark má i 5 dveří, a pokud nemůžete na fotkách najít kliky od těch zadních, je to tím, že jsou rafinovaně součástí černého okenního rámu.

http://www.femina.cz/files/Krysa_/262987.jpg

Co se týče designu, je nový Spark skutečně mnohem zajímavější, než jeho úspěšný předchůdce. Vypadá velmi sebevědomě, ostré křivky se povedly, čehož důkazem je, že za volantem Sparku jsme si užily spousty úsměvů kolemjdoucích a nespočet otočených hlav.

Od jednolitrového motoru jsme neočekávaly žádné žihadlo. Jeho revírem sice není dálnice, ale ve městě se cítí dobře a má poměrně přesnou převodovku, což se hodí nejen do města. Koneckonců, Chevrolet Spark je jedno z nejlevnějších aut na trhu – jeho cena začíná na 195.000 Kč, a úsporná je i jeho spotřeba, ta kombinovaná jen lehce překračuje hranici 5 litrů.

Příjemným překvapením jsou u Sparku bezpečnostní parametry. Už v základní výbavě je 6 airbagů a ABS, připlatit si můžete za stabilizační systém ESC. Velmi dobře dopadl v crashtestech. V testu NCAP získal 4 z 5 hvězdiček a stal se tak nejbezpečnějším vozem ve své kategorii.

Kufr pochopitelně obřími rozměry neoplývá, máte k dispozici 170 litrů, ovšem nechybí možnost sklápění zadních sedadel. Tak získáte dost místa i na několik klasických stěhovacích krabic z Ikea!

http://www.femina.cz/files/Krysa_/259741.jpg

http://www.femina.cz/files/Krysa_/259940.jpg

http://www.femina.cz/files/Krysa_/263469.jpg

 

http://www.femina.cz/files/Krysa_/263572.jpg

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream Pleťový krém 50 ml

SheaCream je vyživující, hydratační a regenerační pleťový krém vyrobený ze Shea neboli Karité másla.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 27. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

27. 10. 2016 Horoskop Panna

Do tvého života vstoupí osudový muž, který ti pořádně zamotá hlavu a je jedno, jestli jsi svobodná nebo zadaná. Nebud... Celý horoskop

Karta dne

Pět mečů
Situace, kterou jsi právě řešila, nedopadne přesně podle tvých představ. Ve skrytu duše jsi věřila, že se problém vyřeší a ty ho jednou provždy zameteš pod koberec. Ne...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist