Femina.cz » Magazín » Móda » Extravagantní šperky z vaginy pobláznily svět

Extravagantní šperky z vaginy pobláznily svět

Extravagantní šperky z vaginy pobláznily svět

Magazín: Móda | autor: Petra Martišková | vydáno 03. 02. 2017

Možná se ti to zdá poněkud přitažené za vlasy, nebo si říkáš že už lidé vážně neví co by, ale jedno je jisté, všechno, co je extravagantní a jiné, prostě frčí. Stejně jako šperky, kde hlavní roli hraje ženská vagina.

Původně šlo o dárek pro dceru

Říkáš si, že takový šperk bys nemusela ani vidět, natož ho nosit? Pak děláš velkou chybu. Právě tyto šperky teď tvoří malou revoluci a je o ně tak velký zájem, že je nestíhají vyrábět. Ty poslední jsou od umělkyně Emily Fitzgerald, která je známá svými amulety. Protože chtěla svou dceru přesvědčit, že vagina je něco naprosto přirozeného, za co se nemusí stydět, vyrobila jí amulet právě ve tvaru vaginy. Je jasné, že u dcery příliš nepochodila, ale když dala svůj výtvor na své instagramové stránky, strhla se doslova mela.

Šperk jako posilovač sebevědomí

Zájem o něj byl tak enormní, že nestíhá uspokojovat požadavky zákaznic. Nutno podotknout, že na svém nápadu Emily vydělala majlant. A proč zrovna vagina? Emily zastává názor, že spousta žen se za své tělo stydí a většina si nikdy nevzala zrcátko, aby se podívala, jak vlastně ta jejich vagina vůbec vypadá. Boří tím hranice a bojuje za ženskou sexualitu, nebo prostě jen chce šokovat? Posouzení už necháme na tobě. Jisté je, že není sama. 

Šperk podle tvé vlastní vaginy

Další ženou, která se pustila do šperků s vaginou je britská výtvarnice Jessica Marie. Pravda její šperky jsou mnohem syrovější a realističtější než ty, které pochází z dílny Emily Fitzgerald, ale zájem je o ně stejně velký. Pokud bys i ty měla zájem o to nosit na krku svou vaginu, pak ji stačí vyfotit a poslat umělkyni. Ta pak podle předlohy vytvoří přímo pro tebe šperk na míru. Ani cena není tak moc šílená, jak by se mohlo zdát, nejlevnější šperk pořídíš od zhruba 350 korun. 

Proč zrovna vagina?

I Jessica Marie má svůj důvod, proč zrovna vagina. Tvrdí, že takový přívěšek je skvělým prostředkem k seznámení. Muži si prý budou chtít s ženou, jíž takový šperk zdobí, povídat a to už je jen krůček k nějaké té lásce. Navíc se prý žena, která šperk nosí, přestane stydět za své tělo a bude na něj hrdá. Jestli to funguje, nedokážeme posoudit, ale zeptali jsme se na názor vás, čtenářek. 

Co na to čtenářky?

"Tak tohle už je fakt brutální úlet, copak by někdo chtěl nosit model své vaginy na krku? Nechápu, je to nechutné," rozčiluje se Lenka (35 let).

"Je to vtipný, víc se mi líbí šperky Emily, jsou to opravdu šperky, ty druhé vypadají tak realisticky, že mi to nepřijde hezké," směje se Linda (29 let).

"No, nevím, je to přinejmenším zvláštní. Nosit bych to nechtěla a paní, která by měla podobný šperk na krku, bych se vyhnula obloukem," krčí rameny Jana (31 let).

"Já bych to klidně nosila. Je to hezký, teda hlavně ty první jsou moc pěkný," říká Světlana (31 let).

"Mně je to fuk. Ať si každý nosí, co se mu líbí, mně do toho taky nikdo nekecá," uzavírá Andrea (29 let).

Ať už to máš tak nebo tak, mrkni do galerie, najdeš tam šperky, které vytvořila Emily Fitzgerald i Jessica Marie. Co říkáš na tuhle módu? Líbí se ti nebo ti to přijde jako úlet? A nosila bys takový šperk? Napiš nám do diskuze.

Foto: Emily Fitzgerald, vulvalovely.com, Jessica Marie 

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
09. 02. 2017 mili šperk?? (reakcí: 0)
05. 02. 2017 vendina šperky (reakcí: 0)
05. 02. 2017 RitaTerezka --- (reakcí: 0)
03. 02. 2017 lidka2 . (reakcí: 1)
03. 02. 2017 lidka2 . (reakcí: 1)
03. 02. 2017 viwi . (reakcí: 1)
03. 02. 2017 ladouch . (reakcí: 0)
03. 02. 2017 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
03. 02. 2017 sumka55 šperky z vaginy (reakcí: 0)
03. 02. 2017 goldie ... (reakcí: 0)
03. 02. 2017 Viky17 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

22. 02. 2017 Horoskop Beran

Dnes budeš sršet nezdolnou energií. Práci zvládneš v rekorním čase a ještě pomůžeš pomalejší kolegyni. Doma budeš tak... Celý horoskop

Karta dne

Čtyři hole
Projekt, na kterém jsi pracovala, dosáhne úspěchu a nejen to, radostné dny můžeš očekávat také v dalších oblastech tvého života. Mír i harmonii jsi již vybudovala a te...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist