Femina.cz » Magazín » Krása » Staňte se královnou léta díky saténově jemné pokožce

Staňte se královnou léta díky saténově jemné pokožce

Staňte se královnou léta díky saténově jemné pokožce

Magazín: Krása | autor: PR článek | vydáno 20. 05. 2011

S blížícím se létem je nejvyšší čas připravit vaši pokožku do plavek, protože pláž je přece to nejdelší přehlídkové molo na světě. Už zbývá jen vystavit svou saténově jemnou kůži všem na obdiv...

Nový epilátor Philips Satinelle Soft (HP6512) je speciálně navržen a přizpůsoben potřebám žen s citlivou pokožkou se sklonem k podráždění a zarůstání chloupků.  Philips Satinelle Soft je nově vybaven dvěma rukavicemi – exfoliační a chladivou. Exfoliační rukavice je určena k použití mezi jednotlivými epilacemi a brání zarůstání chloupků, chladivá rukavice je vybavena gelem, který po vyjmutí z mrazničky příjemně chladí.

Chladivá rukavice dodá uklidňujícím účinek pokožce bezprostředně po epilaci. Ale neváhejte použít i před. Epilátor je vybaven antibakteriálními kotoučky, které také snižují podráždění pokožky. Mimořádně široká hlava tohoto epilátoru zachytí a odstraní více chloupků jedním tahem a docílí tak dlouhotrvajících výsledků během pár minut. Výjimečně hladkou pokožku zaručuje rovněž jedinečný systém zvedání chloupků, výkyvná hlava kopírující křivky vašeho těla, světlo Opti-light, které odhalí i ty nejjemnější chloupky a tvarované keramické kotoučky zabrání jejich proklouznutí.

Luxus na dosah
Špičku v epilátorech představuje luxusní bezšňůrová depilační sada Philips SatinPerfect (HP6578). Mimořádně široká hlava tohoto epilátoru zachytí a odstraní více chloupků jedním tahem a docílí tak dlouhotrvajících výsledků během pár minut. Výjimečně hladkou pokožku zaručuje rovněž jedinečný systém zvedání chloupků, výkyvná hlava kopírující křivky vašeho těla, světlo Opti-light, které odhalí i ty nejjemnější chloupky a tvarované keramické kotoučky zabrání jejich proklouznutí.

Epilátor SatinPerfect je vybaven 32 luxusními keramickými pinzetami a zvládne 2550 otáček a 81 600 zachycení za minutu. To vše i v případě, že nejste právě v dosahu elektrické zásuvky. Pokud epilátor předem nabijete, vydrží pracovat až 40 minut bez připojení do elektrické sítě – hladké nohy si s tímto epilátorem tedy můžete vykouzlit i v džungli či na samotě u lesa. Samozřejmostí je omyvatelná epilační hlava, luxusní pouzdro a designové provedení v neotřelé barvě nachu s kovovým leskem. Epilátor SatinPerfect seženete za cenu 3 799 Kč.

Nohy jako bohyně
Vyšší uživatelský komfort při používání epilátoru Philips Satinelle Soft zajišťuje také masážní nástavec, který uvolňuje pokožku a postará se o napřímení chloupků. Tento epilátor dokáže odstranit i chloupky v délce půl milimetru, takže vaše pokožka bude skutečně bezchybně hladká.

K samozřejmosti patří možnost nastavit dvě rychlosti epilace, vyšší pro ošetřování větších a dobře přístupných partií – nohou; a nižší pro hůře dostupná a citlivější místa – podpaží či linii bikin. Epilátor je rovněž vybaven holícím nástavcem a zastřihávačem, můžete ho tedy použít skutečně na celé tělo, jak jeho název Satinelle Soft Sensitive Total Body napovídá. Pro snazší údržbu a čistotu lze epilační hlavu odejmout a vypláchnout pod proudem vody, pro pohodlné převážení a uskladnění přístroje slouží speciální taštička.

Vyhrajte luxusní ceny a navrch získejte titul Miss Satin Girl!
Pochlubte se svoji hladkou pokožkou všem okolo. Philips pro vás připravil soutěž o zájezd s CK Fischer do letní destinace dle vlastního výběru v hodnotě 50 000 Kč, abyste si mohla naplno užít sluníčka, hladké pokožky a závistivých pohledů všech okolo. Stačí k tomu maličkost.

Kupte si v době od 16. května do 17. července jakýkoli dámský epilátor Philips, schovejte si účtenku, pošlete SMS a lákavá výhra může být vaše. Pokud se na vás neusměje hlavní výhra, nemusíte zoufat, čeká na vás totiž řada dalších výher, jako 3D Philips televize, fény, kulmy, nebo inteligentní pinzety. Nebo ukažte své dokonalé nohy v mini sukni v jednom z velkých českých klubů, staňte Miss Satin Girl. a vyhrajte další zajímavé ceny. Tak na co ještě čekáte?

Mrkněte na web www.hladkavyhra.cz a užijte si svoji hladkou výhru.

Další články z rubriky

Komentáře (16)

Datum Autor Nadpis
09. 07. 2011 brontik epilátor (reakcí: 0)
06. 07. 2011 sonak :-) (reakcí: 0)
01. 07. 2011 evik56 královna léta ? (reakcí: 0)
27. 06. 2011 nenulda ... (reakcí: 0)
23. 06. 2011 maruskaji Staňte se královnou léta díky saténově jemné pokožce (reakcí: 0)
22. 06. 2011 vivi100 epi (reakcí: 0)
22. 05. 2011 anjelicicekk bolesť (reakcí: 1)
22. 05. 2011 anjelicicekk epilator (reakcí: 0)
22. 05. 2011 wrazedkyne - (reakcí: 0)
21. 05. 2011 vivonikas Staňte se královnou léta díky saténově jemné pokožce (reakcí: 0)
20. 05. 2011 ivetinkav - (reakcí: 0)
20. 05. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
20. 05. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
20. 05. 2011 kralicek nevim (reakcí: 1)
20. 05. 2011 aduja Staňte se královnou léta (reakcí: 0)
20. 05. 2011 liddduska bolí (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

30. 03. 2017 Horoskop Střelec

Jsi plná tvůrčí energie a elánu, můžeš se těšit na skvělé chvíle v kruhu rodinném i velmi milé přátelské setkání. Nas... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist