PANDHY´S – přírodní depilace cukrem

Od pradávna dělaly ženy vše pro to, aby se zbavily nežádoucího ochlupení. Dnes mohou slavit, protože mají k dispozici velmi účinnou metodu na odstranění chloupků – depilaci cukrovou pastou.

/wp-content/uploads/files/cukropasta5.jpgTrendem současné doby je upřednostňování přírodních materiálů. Maďarským expertům se podařilo vyvinout a patentovat účinný přírodní produkt, který získal v Paříži v roce 2006 evropské inovační ocenění PIERANTONI. Cukrová pasta se stala hitem celého kontinentu!

Speciální technika
Cukrová pasta není totožná s tzv. cukrovým voskem. Obsahuje stoprocentní přírodní materiály glukózu a vodu, takže nezpůsobuje poškození ani alergii pokožky. Pandhy´s cukrová pasta se skládá z glukózy, tedy z monosacharidů a z vody. Jde o shodnou glukóza, kterou produkuje náš organizmus.

/wp-content/uploads/files/cukropasta2.jpgJedná se o lékařský cukr – tak jako lékařské liposomy – je schopný proniknout do pokožky a uvolnit chloupky. Je tak přírodní, že jej můžete dokonce ochutnat. Oproti ostatním cukrovým a voskovým produktům vyžaduje vlastní speciální depilační metodu. Chloupky se vytrhávají po směru jejích růstu, takže netraumatizují vlasový váček, a lze se vyhnout jejích zánětu.

Tato metoda odstraní i zarostlé chloupky, a při pravidelné depilaci lze dokonce zlikvidovat i zánět vlasových folikul, u nichž se projevuje sklon k zápalům. Cukrovou pastu Pandhy´s používáme při teplotě shodné s teplotou tělesnou, proto nezpůsobuje překrvení, a nepředstavuje nebezpečí ani pro křečové žíly.

Je vhodný i pro diabetiky

Cukrová pasta Pandhy´s se dá odstranit vlažnou vodou z jakéhokoliv povrchu. Nelepí se k živým kožním buňkám, nestrhává vrchní vrstvu pokožky, a při jejím použití nehrozí bakteriální infekce – proto s ní můžete depilovat i pokožku postiženou ekzémem či psoriázou. Tuto metodu je možné použít také pro diabetiky, neboť pasta je vlažná a nepoškozuje pokožku.

V případě, že se z některé části těla chloupky odstraňují těžko, lze se vrátit na jedno místo i vícekrát, aniž by hrozila iritace pokožky. Nespornou výhodou depilace cukrovou pastou Pandhy´s oproti jiným cukrovým či voskovým přípravkům na odstraňování nežádoucího ochlupení, je její prokazatelně vyšší účinnost. Nové chloupky jsou slabé, jemné a světlejší.

/wp-content/uploads/files/cukropasta1.jpgPandhy´s depilační cukrová pasta:

– jde o přírodní materiál
– snadno se odstraňuje vlažnou vodou
– nelepí se na živé kožní buňky
– má teplotu těla, takže na rozdíl od horkého vosku nepálí
– na pokožce nikdy neuschne ani neztvrdne
– nepřetrhává chloupky
– je hypoalergenní
– vzhledem k vysoké koncentraci glukózy je antibakteriální
– odstraní dokonce i chloupky s délkou 1-3 mm

Kosmetička může v průběhu ošetření podle potřeby sama regulovat struktutu hmoty (změkčit či zahustit)!

Kontraindikace

– vystouplá mateřská znaménka
– rozšíření žil / flebektázie/
– phlebitis
– poraněná pokožka /jizvy, odřeniny/
– spálená pokožka
– bradavice

Dále se nedoporučuje ošetření v době slupovacích kúr, nebo bezprostředně po jejich ukončení. Je nutné dodržet odstup 5-6 týdnů.

A kde všude můžete tuto revoluční novinku zkusit? Míst je po celé republice mnoho, a proto si stačí vybrat, kde to pro vás bude nejpohodlnější!

 

5.8.2009 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist