Začala jsem si románek s 30 letým mužem…

Dobrý den René, jsem žena kolem 40 a začala jsem si románek s 30 letým mužem. Trvá to asi 3 měsíce, hodně na mě tlačil, že mě staršně miluje a potřebuje se mnou být co nejvíc. Žárlil na cokoliv. Já jsem vdaná, on je ženatý. Sex pro něj byl jako droga, něco takového prý ještě nezažil. Já jsem mu říkala, že pro oba musí být na prvním místě rodina a potom až náš vztah. Nechceme se rozvádět. Teď pozvolna řídnou sms, volání a celkově je to velice vlažné. Když se zeptám zda to chce ukončit, zní odpověď, že ne, ale už to z jeho strany necítím tu zamilovanost. Můžeš mi říct co si myslíš, že se stalo a zda se to dá nějakým způsobem ještě zachránit.

Odpověď

Ahoj,
je to jako v normálním vztahu. Po krásném začátku, kdy je člověk schopen láskou zešílet, tak se to stejně nakonec dostane do normálních kolejí a je to jen na vás, jak to ustojíte. Už ta srandovní věta, jak strašně tě miluje, ale rozvádět se nechce. Pokud opravdu někoho miluji, tak nekoukám nalevo ani napravo a jdu za tím. Já to vidím tak, že panáček dostal to, po čem toužil a teď jsi jen jeho další ženou v jeho životě, se kterou má sex a nic víc. Když jsi věděla od začátku, že se ani jeden nechcete rozvádět, tak ti muselo být jasné, že to bude jenom o posteli a nic víc od toho nečekej a hlavně bacha na to, aby se to tvůj chlap nedozvěděl, protože to bys zůstala sama, bez manžela i bez zajíčka.

22.4.2015 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist