Vzdělávejte své klienty online v kvalitním e-learningovém studiu

E-learning se stal v posledních letech snad jedinou efektivní technologií, jak bychom mohli poskytovat vzdělávání jak jednotlivců, tak i skupin v době, kdy byl sociální kontakt extrémně omezený. Již tou dobou ale bylo v mnoha odvětvích poměrně dost běžné, že vzdělávání zaměstnanců a studentů probíhalo online.

pexels-anna-shvets-4226140-titulka-1100x618.jpg Zdroj: Pexels.com

Konec konců disponuje celou řadou velkých výhod, které z něj dělají moderní způsob vyučování. Možnost časové i poziční nezávislosti je navíc extrémně výhodná v tom, že tím nutně ze vzdělávání neeliminuje ty, kteří jsou znevýhodněni svými možnostmi nebo dalšími povinnostmi. Jenže v současnosti zároveň vést efektivní e-learningovou výuku, není zdaleka tak jednoduché.

Profesionální studio je to hlavní, na čem záleží

Pokud chceme opravdu podávat kvalitní výkony v rámci online vzdělávání, tak pro nás bude prezentační studio naprostým základem. Většina lidí by si od něj mohla přát jenom kvalitní technické vybavení, ale pouze o tom to rozhodně není. Celá řada věcí dokáže pozitivně či negativně ovlivnit to, jak oblíbený kurz bude, přičemž s technologií nemají nic společného. V první řadě bychom měli opravdu dřít na tom, abychom dokázali nabídnout takové prostředí, které je pro návštěvníky opravdu pozitivní.

S tím je spojeno to, že nejen dekorace, ale i nasvětlení místnosti musí být ideální. Pokud je v místnosti špatné světlo, tak se jednoduše budete potýkat s tím, že sledující nedokáží tak dobře držet pozornost po celou dobu. Další extrémně důležitá součást je prostorová akustika v místnosti, kde tvoříte obsah. Vždy by měl být hlas dokonale čistý bez jakýchkoliv ozvěn v místnosti. To dokáže i kvalitní kurz opravdu extrémně narušit.

Vlastní systém dokáže mnohdy pomoci

Většinou vám minimálně do začátku postačí již existující řešení, která umožňují sociální interakci a sdílení souborů online, které jsou dokonce bez jakýchkoliv finančních nákladů. Mimo toho ale mohou také časem videokonference vyžadovat mnohem specifičtější přístup. Ten může být realizovaný pomocí vlastních videokonferenčních systémů, nebo popřípadě i vlastními stránkami se specifickým přístupem k datům.

30.6.2022 6:44| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist