Všechno mě tak moc mrzí…

Všechno mě tak moc mrzí… Zdravím, před měsícem se se mnou rozešel přítel. Do té doby bylo vše tak, jak má být (byli jsme spolu tři měsíce). Bylo nám spolu fakt hezky. Ze začátku jsme si držela odstup – bála jsem se zamilovat. Docela jsme to tajili, že spolu jsme. Pak se vše zlomilo. Chodili jsme spolu na veřejnost a bylo to jako v pohádce. Jezdili jsme po výletech, procházkách a užívali si každé chvilky spolu. Nic jsem na něm nepoznala, že se děje. Vše skončilo proto, že se potkal se svoji EX, která si uvědomila, že ho chce zpět, jakmile zjistila, že má někoho jiného. Když nevěděla, že někoho má, tak to neřešila. Několikrát jsme se o ni bavili a říkal, že ví, že by s ní šťastný už nebyl a že je to uzavřená kapitola, jenže něco ho zlomilo a vrátil se k ní. Napsal mi sms, že si zasloužím víc a ať kvůli němu se netrápím. Když jsem mu volala nezvedl mi telefon. Pak mi napsal, že je v tom bývala a že ji prostě miluje. Kamarádovi řekl, že jsem super holka a že nedokáže mě vodit za nos a že taky nedokáže byt se mnou a přitom myslet na EX. Přitom vztah s jeho EX už měl 2x a vždycky to skončilo. Momentálně jsou spolu po třetí. Od té doby jsem mu nenapsala, nezavolala, nesešla jsem se s ním. Jen jsem se přišla podívat na basket, na který jsem chodila vždycky. Tak byl strašně nesvůj. Kamarád, co s nim hraje v týmu mi pak říkal, že mu říkal, že si mě všiml a že je z toho špatný, že to tak udělal. Myslíte, že má výčitky svědomí? My měli nádherný vztah a nemůžu na něj říct nic špatného, jen ten konec podělal, zachoval se jak největší slaboch. Neuměl mi to říct do očí, ani do telefonu a napsal mi to jen v SMS. Myslíte, že bude šťastný s někým, s kým už to 2x nevyšlo??? Rozešli se kvůli tomu, že se často hádali, on je docela flegmatik, ona je výbušná. Neměli stejné zájmy. Nesnáší jeho basket. Ona zase má na prvním místě kamarádky. Vím, že mi strašně moc ublížil. Ale i po tom všem bych mu byla schopna vše odpustit. Nejvíce si přeji, aby on si uvědomil, že udělal chybu, že se k ní vrátil, aby mu ona ublížila stejně jako on mě. A jestli spolu budem nebo ne, už je druhořadé. Každý den na něj myslím, pláču, protože vše skončilo ze dne na den. Má slepený vztah budoucnost? Co si o tom všem myslíš ty?

Odpověď

Ahoj,
ono se nevstupuje dvakrát do stejné řeky, ale když tam vstoupíš už po třetí, tak hrozí utopení. Jejich další pokus dopadne časem úplně stejně jako ty dva předchozí a pak s prosíkem přileze ke tvým vrátkům. A až ho tam uvidíš, jak tam stojí smutný a třeba s kytičkou v ruce, tak mu napiš jen smsku: "Nemám zájem". Někteří chlapi jsou nenapravitelní a pokud bys ho vzala na milost, tak věřím tomu, že ta jeho pipinka kývne prstíkem a poletí za ní i po čtvrté. Určitě přestaň brečet, protože on za to nestojí a můj názor na slepený vztah je ten samý, jako na slepený hrneček. Takže přestaň koketovat s myšlenkou, že bys byla schopna mu vše odpustit a začni koketovat s myšlenkou o novém vztahu.

5.9.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist