Společnost EMTC přichází s nabídkou svých dluhopisů

Vývojářské studio aplikací pro děti Lipa Learning nebo specialista na personalistiku AirJobs.

To jsou dva hlavní projekty společnosti EMTC – Czech a.s., které je nyní možné financovat prostřednictvím emise dluhopisů na kapitálovém trhu. Od 1. 3. 2018 se tak na rozvoji těchto úspěšných projektů může podílet každý. Prospekt na vydávání dluhopisů schválila Česká národní banka.

Alt popis: dluhopisy EMTC

Léta zkušeností

Obchodní společnost EMTC – Czech a.s. působí na trhu od roku 2003. Po úspěchu vzdělávacích aplikací od Lipa Learning spustila projekt AirJobs. Dluhopisový program má za cíl zajistit efektivnější financování aktivit a rozvoje společnosti. Díky němu se tak každý může podílet na úspěchu firmy, zároveň získá možnost zhodnotit poskytnuté investice.

Dluhopisy vydávané na základě prospektu schváleného Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 1. 3. 2018, č.j. 2018/031159/CNB/570, a jeho dodatek č. 1 schválený Českou národní bankou rozhodnutím ze dne 29. 3. 2018, č.j. 2018/044977/CNB/570, byly uveřejněny na webových stránkách www.emtc.cz v sekci Pro investory, podsekci Prospekt ČNB, a v papírové podobě je možné je získat v sídle společnosti EMTC – Czech a.s. na adrese Praha 3, Pod Krejcárkem 975/2, 5. patro.

18.6.2018 12:18| autor: Komerční prezentace
Více o tématu: dětipro děti

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist