[Ukončeno] Soutěžíme o vouchery na zážitky

Vánoce se blíží a s nimi věčný stres z nákupu dárků pro blízké. Zatímco potěšit maminku, sestru nebo kamarádku je snadné, trefit se do vkusu chlapa bývá oříšek. Inspiraci a více než 300 skvělých zážitků pro chlapy přináší Adrop.cz.
adrop_femina_logo-1-1100x618.jpg Zdroj: archiv redakce

Proč neumíme vybrat dárek pro chlapa?

Pravdou je, že muži potřebují ke štěstí méně věcí než ženy. Spíš než tisíc maličkostí ocení kvalitu a dárky, které mohou spotřebovat, využít, zkrátka si s nimi hrát. Pokud vás tedy štve, že svetr z loňských Vánoc ještě neměl na sobě a kosmetiku doteď nerozbalil, je to tím, že má jednoduše jiný vkus než vy.

Pravda o tom, co si muži přejí

Nadšení, radost, adrenalin a euforie. Tohle nikdy nezažije, když mu darujete oblečení, telefon nebo lahev. Přesto to jsou nejčastější dárky, které muži nacházejí pod vánočním stromkem. „Vyvolat emoce mohou spolehlivě zážitky. Každý chlap o něčem snil nebo dodnes sní, a když mu jeho přání splníte, uvidíte ty emoce. Proto jsme tu my, abychom pomáhali mužům plnit jejich sny,“ říká expert na zážitky pro muže Rosťa Peníška z Adrop.cz.

Trefa do černého

Nejprve musíte zapátrat v paměti, co muže zajímá a co má rád. Abyste se vyhnuly ohraným věcem, které dáváte každý rok a stejně skončí ve skříni nebo na poličce, vsaďte na zážitek. Adrop.cz přináší parádní zážitky, které zvednou z gauče věčné povaleče a uspokojí i skutečné adrenalinové šílence.

V nabídce najdete přes 300 zážitků jako jsou akrobatické lety, simulátory volného pádu, seskoky, degustace, sportovní zápasy, letadla, supersporty, traktory, sportovní tréninky a mnoho dalšího. Nekupujte dárky, na které se hned zapomene. Vsaďte na zážitky, které vydrží napořád.

Náš tip pro letošní Vánoce: Volný pád z 50 metrů a bez lana

Novinkou a ideálním dárkem pro každého milovníka adrenalinu, je SCAD Diving. Jedná se o jediný systém na světě, který umožňuje kontrolovaný volný pád do sítě a bez záchranného lana. Obdarovaný bude skákat pozadu a z plošiny umístěné ve výšce 50 metrů nad zemí, kde se i fanouškům výšek třesou kolena. Díky výšce, která se rovná 20. patru panelového domu, lze během letu dosáhnout rychlosti až 100 km/h. Chcete obdarovat muže, který za každých okolností touží po adrenalinu? Se SCAD Divingem dostane tu největší porci.

Cena za SCAD Diving: 3 499 Kč

A ty si s námi můžeš právě teď zasoutěžit o voucher v hodnotě 1 000 Kč na některý ze zážitků. Co pro to musíš udělat? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí při losování. Výhru máme připravenou pro tři výherce. 

Soutěžit můžeš od pátku 22. 11. do čtvrteční půlnoci 28. 11. 2019.

Nápovědu najdeš na stránkách Adrop.cz

Výherci

Renata Kloučková
Marian Rohoška
Miroslava Kdýrová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

22.11.2019 12:00| autor: Redakce
Více o tématu: stres

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist