[Ukončeno] Soutěžíme o knihu Můj svět v tobě

Také se ráda necháváš unášet na vlně příběhů? Pak tě naše nová soutěž, kterou jsme pro tebe připravili ve spolupráci se spisovatelkou Renatou Šindelářovou, určitě potěší.
soutez-muj-svet-1100x618.jpg Zdroj: Renata Šindelářová

Anotace knihy:

I když se někdy zdá, že vše už je ztraceno, může zbývat ještě naděje. Z propleteného kruhu osob kolem ztracené Sofinky se vynořují osobní příběhy, které v jejich centru spojuje ezoterička Bianka a její syn Leo. Leo je přesvědčen, že dokáže nahlédnout do Sofinčiny mysli. Kde jedny hranice začínají, nemusí druhé nutně končit. Dva světy se mohou vzájemně prolnout. Ten můj se odráží do toho tvého a naopak. Ne vždy se však jedná o jednoznačné informace. Je třeba je správně pochopit a rozluštit, aby mohly skutečně vést k Sofinčině nalezení. Daniel s Luckou, Sofinčini rodiče, pátrají po dceři s pomocí těchto vizí a zoufalství se často střídá s nadějí…

Ukázka:

Rozlil se v něm pocit vnitřního míru. Najednou byl přesvědčený, že postupuje správně. Jako by ho něco uvnitř ujistilo, že vše dobře dopadne. Dokonce měl pocit, jako by byl skutečně Sofince blíž. Takovým zvláštně nepopsatelným způsobem jako by vnímal její přítomnost, jako by s ní dokázal hovořit, jako by ji dokázal uklidnit. Byl to zvláštní denní sen obdobný těm, jimiž trpí zamilovaní, když nepřítomně civí do prázdna a přitom skrz oponu přítomnosti hledí do pocitů svého srdce.

Svých myšlenek se nyní trochu zalekl. Jak to že se cítí Sofince blíž právě v tuhle chvíli, zrovna tady? Souvisí to s její fyzickou blízkostí? Nebo s těmi myšlenkami na Boha, v jehož existenci nikdy nevěřil? Že by už nebyl tak zapřisáhlý ateista? Kdoví. Je teď hodně zmatený, sevřený strachem. Blouzní v horečce obav.

Pohledem zkontroloval svoji ženu. Obával se o její duševní zdraví. Ve své bolesti působila tak bezbranně! Cítil v sobě silnou potřebu ji před vším chránit. Hlavně kvůli ní se po tom prvotním šoku, který v sobě nechal naplno rozeznít v kasinu, zase rychle postavil na nohy. Někdo z nich musel zachovat chladnou hlavu!

Díval se na ni a čekal, až sama otevře oči. Jak tu klidně seděla a v její tváři se rozlévalo smíření, působila velmi něžně. Výraz utrpení vystřídala vyrovnanost.

„Dnes už ji nenajdeme,“ probudila Lucka svůj hlas o něco dřív než svůj zrak. Znělo to kupodivu docela pohodově. Vzápětí důvod svého současného rozpoložení vysvětlila. „Ale podle mě je v pořádku a vůbec ne daleko. Cítím to, Danieli, opravdu to cítím.“

Pohledem se vrátil k louce. Příroda vytváří stále stejné vzorce. Vítr, příliv i lidské emoce přicházejí ve vlnách.

Vnímá skutečně malý Leo paranormální jevy? Má nadpřirozené schopnosti, nebo jen bujnou fantazii, kterou v něm rozvíjí jeho matka spiritistka? Podaří se Sofinku přes všechny trable nakonec nalézt? Jestli chceš znát odpovědi na tyto otázky, zkus si zasoutěžit. Nejprve ale musíš správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí při losování. Na výherce čeká kniha i s podpisem autorky. 

Soutěžit můžeš od pondělí 10. 8. do nedělní půlnoci 16. 8. 2020.

Nápovědu najdeš na stránkách literarnistrom.cz

 Výherci:

Simona Peterová
Petra Šedlbauerová
Jitka Holešová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost VIASO s.r.o., se sídlem Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2, IČ: 053 7 3425, zapsaná v OR vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 275473 (dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

  • Identifikační údaje (jméno, příjmení)
  • Kontaktní údaje (adresa)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru femina.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na admin@femina.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost VIASO s.r.o. má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

  • IT specialistů, zajišťujícím provoz webu femina.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Koperníkova 794/6, 120 00 Praha 2

e-mail: admin@femina.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@viaso.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností VIASO s.r.o. bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

10.8.2020 12:00| autor: Redakce

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist