Revlon představuje svou novou ambasadorku GAL GADOT

V lednu 2018 představil Revlon svou novou ambasadorku. Stala se jí izraelská herečka a modelka Gal Gadot, která dokonale ztělesňuje poselství nové kampaně “Live Boldly” (žít naplno).

pr-revlon-1100x618.jpg Zdroj: revlon

Svým motem chce Revlon oslovit všechny moderní ženy, aby uvěřily ve své sny a nebály se je plnit – ale přitom aby zůstávaly samy sebou. Nová multimediální kampaň by měla ukázat rozmanitost ženské krásy a zároveň inspirovat všechny ženy a dívky napříč kulturami a životními styly, aby svůj život vzaly konečně zcela do svých rukou.

“Revlon patří mezi ikony nejen ve světě kosmetiky, ale nastoluje i obraz ženy jako silné hrdinky vlastního života. Proto je mi velkou ctí i závazkem spojit své jméno s jejím,” přiznává Gadot. “Jsem hrdá, že můžu žít v době, kdy jsme my ženy brány jako ty, kdo řídí svůj vlastní osud a můžeme být i hnacím motorem celé řady změn k lepšímu kolem sebe.”

“Revlon vždy oslavoval silné a odvážné ženy, které ale nezapomínají na to, jak být při všech svých aktivitách i půvabné. Proto jsme si jako naši vyslankyni zvolili právě Gal, která všechny tyto aspekty splňuje do nejmenších podrobností – je nejen krásná, ale i silná, úspěšná ve své profesi a zároveň i nesmírně empatická a pozitivní,” zdůrazňuje generální ředitel Revlon Fabian Garcia.  “Gal a další nové ambasadorky naší značky, které postupně představíme, jsou symbolem moderní ženy. Ta už není jen pěknou tváří, ale silnou a emancipovanou osobností, která se prosazuje v celé řadě profesí – její mantrou je ničeho se nebát a žít naplno, což přesně odpovídá současnému trendu,” doplňuje Garcia.

Gal Gadot – (*1985) je herečkou, manželkou, maminkou dvou malých dcer, bývalou příslušnicí izraelské armády a někdejší Miss Izrael, ale především odvážnou ženou. Představuje se jako první z nové generace Revlon ambasadorek, které budou průběžně představovány. Dohromady se jedná o pětici ideálních reprezentantek nové kampaně Revlon “Live Boldly” cílené na moderní ženy.

Gal Gadot se objeví na všech propagačních materiálech Revlon platných od ledna 2018.

Doplňující informace a pohled do zákulisí kampaně Live Boldly najdete na  www.Revlon.com , #liveboldly nebo pod  @Revlon na Facebooku, Twitteru, Instagramu, YouTube a pod RevlonSnaps na SnapChat.

16.1.2018 2:03| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist