Příprava na dovolenou – se správným systémem žádný problém

Léto je obdobím dovolených. Příprava na cestu klade nároky na všechny, kdo se nechtějí každý večer vracet do svého domova. Jak si tedy balení co nejvíce usnadnit?

perex_titulka-1-1100x618.jpg Zdroj: Bekking Blitz.com/Plojhar s.r.o.

Velkou pomocí může být systém jednotlivých zapínacích taštiček, do kterých si rozdělíte vše potřebné tak, jak vám nejlépe vyhovuje.

Kromě dokumentů, platebních karet a hotovosti však existuje ještě jedna specifická kategorie, na kterou jsou kladeny zvláštní nároky – být svému majiteli neustále k dispozici, a přitom v bezpečí. A to jsou „obyčejné“ sluneční nebo dioptrické brýle.

Při výběru brýlí myslete i na brýlové pouzdro

Většina z nás potřebuje během své dovolené mít své brýle neustále k dispozici, ale také je chcete co nejvíce ochránit. Řešením je pouzdro na brýle. Na cesty se nejlépe hodí kovová pouzdra, potažená měkkým plyšovým mikrovláknem.

Na trhu je mnoho variant pouzder na brýle, nejlepší pouzdra jsou však ta, která se zavírají silným pantem, díky kterému se samovolně neotevřou.

Čistící hadřík nejen na brýle

Součástí některých pouzder je i čisticí hadřík z mikrovlákna. S tímto hadříkem dobře vyčistíte i obrazovky mobilů a notebooků, to každý, kdo se je někdy pokoušel vyleštit ručníkem nasoleným od moře, jistě rád využije. Jestli chcete, aby čistící hadřík byl nejen praktickým, ale i módním doplňkem, vyberte si takové brýlové pouzdro, jehož součástí je čistící hadřík se stejným designem.

Věděli jste, že…

některé firmy, například BekkingBlitz, spolupracují při výrobě potisků na pouzdra s předními evropskými galeriemi, výsledkem pak jsou opravdová umělecká díla. Zvažte, zda by se právě takový kousek nehodil do vaší dovolenkové tašky!

14.6.2021 1:32| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist