Pomoc v domácnosti nejen o Vánocích aneb když se vám to doma tak trochu sype

Doma byste rádi měli všechno jako ze škatulky, ale zkrátka vám na vše nezbývá čas.

Na Vánoce to chce mít snad každý doma hezké a naklizené. A já to mám také tak. Říkala jsem si, jak to letos všechno zvládnu s předstihem a pak už budu jen v klidu uždibovat cukroví. Jenže to bylo všechno jinak. Nejdřív jsem zjistila, že mi v kuchyni netěsní baterie. Potom začal protékat záchod a nakonec se mi uvolnila celá zástěna ve sprše. A do toho všeho jsem chtěla ještě uklízet. Začínala jsem propadat depresi. Nejen, že nestihnu uklidit, ale navíc mi to doma všechno spadne na hlavu… Ne, musím sehnat někoho, kdo zvládne všechny drobné opravy. Začala jsem obvolávat firmy, ale čekačka byla bohužel neúnosná a ceny také.

Shodou okolností jsem narazila na webové stránky Vyřešmito.cz. Portál, který sdružuje drobné řemeslníky, tzv. hodinové manžely. Protože jsem k těmto a podobným projektům trochu skeptická, začala jsem googlit. Chtěla jsem vědět, kdo za tímto projektem stojí, jak vše funguje a zda to vůbec funguje. Nakonec jsem byla mile překvapena a moje pochybnosti se rozplynuly. Projekt je podporován i Magistrátem hlavního města Prahy za účelem zlepšení životního prostředí. Protože, co se opraví, to se nevyhodí. A také projekt podporuje sousedské vztahy, protože je zadávána přesná lokalita a vy tak ušetříte i na dopravě a s konkrétním člověkem se lépe a snadněji domluvíte. Z hodnocení u jednotlivých šikulů vidíte, jak byli spokojení lidé, kteří poptávali před vámi.

Opravy v domácnosti Praha

A co jsem nakonec poptávala?

Zadala jsem nakonec čtyři samostatné poptávky. Na opravu vodovodní baterie, opravu protékající toalety, opravu sprchového koutu a ještě mytí oken. Aby to bylo rychlejší, stáhla jsem si jejich aplikaci. Na telefon mi tak chodily notifikaci, jakmile se někdo ozval na moji poptávku. Poptávky jsem zadala během pár minut a ještě ten večer jsem si vybrala konkrétní nabídky podle stávajících hodnocení a také podle ceny. Termín jsem si zvolala hned následující víkend. V neděli tak bylo všechno spravené a já mohla v klidu douklidit. Za mě mohu šikuly z Vyřešmito jenom doporučit. Zakázky platíte na místě až poté, co je konkrétní věc opravena nebo služba provedena. Všichni přišli načas a udělali to, na čem jsme se domluvili. Navíc pán, co mi opravoval baterii, navíc přivrtal zrcadlo, které jsem měla do té doby položené na podlaze. Za mě paráda. Po Novém roce mi z IKEA mají dovézt novou šatní skříň a já už nemusím řešit, kde seženu montáž. Jednoduše zadám poptávku na montáž nábytku a je to.

Oprava vodovodní baterie Praha

Šikulové z Vyřešmito pro mě zajistili přesně to, co jsem potřebovala. A pro mě je to další možnost. Možnost, jak řešit rychle a efektivně všechny možné opravy v domácnosti a také veškeré práce okolo bytu a domu. Nejen o Vánocích, ale během celého roku. Jsou práce, které si raději udělám sama, ale jsou také práce, které mi zabírají příliš mnoho času, nebo je nezvládám a je ráda přenechám někomu jinému 😊.

18.12.2019 2:07| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist