Nevím, zda ho ještě miluji…

Ahoj, chci znát názor z pohledu muže. Před dvěma dny se se mnou přítel rozešel po pětiletém vztahu a to hlavně kvůli tomu, že já sex k životu skoro nepotřebuji, naopak on ano a prostě jsme se neshodli. Tento problém jsme řešili dá se říct dlouho, on po mě pořád chtěl nějaké řešení, odbornou pomoc. Jednou jsem ji vyhledala a doktorka mi řekla že je to nejspíše jeho špatným chováním ke mě, neprojevuje mi lásku , na veřejnosti mě nikdy neobejmul ..Letos na Silvestra jsem se mu přiznala, že nevím zda ho ještě miluji, že nevím zda to není prostě jen stereotyp že to nepoznám, to bylo poprvé co jsem ho viděla brečet, řekl že ví že se ke mě choval zle, neprojevoval mi absolutně lásku a že to chce napravit. Opravdu se začal chovat lépe a spíš že byl na mě hodnější , ale lásku stejně najevo moc nedával a u mě to bylo vůči němu pořád chladnější a co bylo horší, myslela jsem si že ho mám jistého. Dá se říci že ohledně sexu do mě v posledních pár měsících pěkně ryl, nebavilo ho to a štvalo že nemám zájem a vadí mi i jeho dotyky, přitom já s ním trávila čas strašně ráda , ale stačilo mi pouze mazlení. V den rozchodu jsem mu řekla, že je to tím že mě nepřitahuje, a najednou během dvou hodin bylo hotovo a já si balila tašku. Řekla jsem mu že přeci jestli mě miluje, byla jsem si jistá že miluje, že tohle nemůže, jentak zahodit takhle dlouhý vztah, ale z něj vypadlo že neví zda mě miluje a že jsem vlastně měla s tím stereotypem pravdu-bodla sem si sama sobě nůž do zad. Řekl že už nemůže, že spolu chodíme a nevydrží mít sex jednou za měsíc, že mu to leze na mozek a opravdu se choval jak smyslů zbavený.jsou to sice jen dva dny, ale to že ho miluju už si uvědomuju a teprve teď vidím všechny ty zlý věci co jsem mu řekla a hlavně, že jsem ho asi pěkně frustrovala. Naskýtá se mi ted ale otázka, mám ten vztah nechat plavat-občas jsme se hádali, já jsem hodně negativní a to ho štve a nebo se ted pokusit změnit, zajít si za odborníkem a za nějaký čas se mu ozvat, a hlavně mohl by o mě ještě vůbec po tom všem stát?

Odpověď

Ahoj,
nevím, jestli by ti pomohl odborník, ale podle písmenek to vypadá tak, že se potkali dva lidé, kteří k sobě prostě nepatří. Obávám se toho, že pokud byste se pokusili slepit rozbitý hrníček zpět, tak se ani nenadáš a ouško se opět utrhne. Ber to tak, že k sobě nepatříte a všechno, čím to budete uměle prodlužovat, bude mít za následek jen to, že se o jen o pár měsíců váš vztah posune, ale se stejným koncem. Pět let je dlouhá doba, ale jsou páry, které se rozejdou třeba i po třiceti letech krásného vztahu. Najednou je to "křup" a je po vztahu. Věřím tomu, že budeš mít šťastnou ruku a najdeš si partnera, se kterým zjistíš, že i sex je krásný a nebudeš jednou za měsíc trpět, že už zase chce sex.

19.4.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist