Nejistá ve vztahu…

Ahoj bude to rok co jsem se svým přítelem… Bylo toho hodně. Měl přede mnou nespočet holek… Ale jen o jedinou se musel snažit delší dobu a to jsem byla já… Na začátku vtahu bylo všechno jako v pohádce, ale pak to nějak zaskřípalo a chtěl volnost… Řekla jsem si, že to nemusí být na škodu povolila jsem… Měl něco s jednou z holek z naší školy měla jsem dost chtěla jsem z toho pryč, ale něco mi nedovolilo ho pustit… Omluvil se a řekl, že to byla úplná blbost… Jenže už to není všechno jako na tom začátku chová se úplně jinak a vím , že po roce vztahu se toho změní hodně .. Jen někdy nevím na čem jsem. A můj celkem dost veliký problém momentálně ted, že strašně žárlím.. Vím, že to chce čas jenom nevím jestli to nechat plynout nebo to nějak řešit … Jsem s ním štastná , ale změnil se a to hodně..

Odpověď

Ahoj,
už když sis ho pustila k tělu, tak jsi věděla, že je to holkař. Tak stejně buď dříve nebo později muselo dojít k tomu, že se mu opět zapálí lýtka a hurá za dalším novým objevem. Myslím si, že rok není tak dlouhá doba, aby chlap potřeboval mít ve vztahu volnost. Za ten rok jste se ještě pořádně nepoznali a už utíká za jinou. Myslím si, že omluva v jeho případě nebyla upřímná. Je jen otázkou času, kdy ti to udělá znovu. Místo žárlení ho kopni do zadku.

3.1.2018 6:00| autor: fobbia

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist