Nákupy na Black Friday: jak je finančně zvládnout?

My ženy si rády dopřejeme. Stejně tak nás baví nakupovat pozornosti pro naše milované. A pokud se nám je podaří ulovit za nízkou cenu – jackpot!

Výprodejové šílenství se blíží. Období slev vám mimo jiné přináší i možnost si dopředu zajistit vánoční dárky. Abyste s jistotou koupili vše, na co máte spadeno, určitě se hodí mít plnou peněženku nebo tučné konto.

Černým pátkem se nám obchodníci snaží udělat vítr v peněžence. Je jen další záminkou k tomu, abychom sáhli po půjčce. Není na tom nic špatného. Na co si půjčujeme, je zcela naší volbou. Někdo si bere půjčku na dovolenou někdo zase na Black Friday.

Možná se ale právě teď zamýšlíte nad tím, že brát si půjčku na událost, jako Black Friday, je absurdní. Pro některé z nás ano, pro některé ne. V tento den ale můžete s půjčkou dokonce ušetřit. Navíc během jednoho dne seženete plno věcí najednou, což šetří čas i energii.

Která půjčka je ta pravá? To záleží na individuálních přáních a potřebách. Na co pamatovat v případě, že dáte půjčce zelenou?

  • Stanovte si svůj limit – půjčte si opravdu tolik, kolik potřebujete
  • Ujistěte se, že znáte celkovou cenu půjčky
  • Seznamte se se všemi podmínkami
  • Porovnejte nabídky

Před tím, než o půjčku požádáte, se vyplatí znát všechny možnosti. Zkrátka vědět, co lze na trhu dostat. Dosáhnout toho můžete porovnáním jednotlivých nabídek půjčky. Ať už pro vás hraje rozhodující roli čas, nebo si chcete zajistit finanční rezervu, znát své možnosti se hodí.

Pomocníkem při výběru půjčky může být online platforma Moneezy, kde si půjčky snadno porovnáte. Poté si hravě vyberete tu nejvýhodnější.

Požádat můžete přímo z tepla domova. Online půjčka se vyznačuje především svou rychlostí, s jakou jsou peníze k dispozici, takže můžete nakupovat v ten samý den, co si o půjčku zažádáte.

Vždy vybírejte obezřetně. Nenechte se v zápalu nákupů strhnout do něčeho, co vám za to ve skutečnosti nestojí. Pokud ale půjčku řádně splatíte, není se čeho obávat.

24.11.2020 5:10| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist