Může se to časem změnit?

Ahoj René, děkuji za tvé příspěvky. Denně čekám, co nového za dotaz, zde přibude. Někdy jsou osudy lidí zvláštní a vztahy jsou opravdu komplikované. Musíš mít ze všeho už hlavu jako nafukovací balon. Tak a teď k mému dotazu. Už jsem Ti dříve psala, že jsem měla hezky vztah, ale jeho bývala přítelkyně vše zkazila, i když se držel, tak se k ní vrátil. Nikdo jejich už po několikáté obnovenému vztahu nevěří, ale už jsou spolu 4 měsíce a asi nějak fungují. I když co slyším v okolí, tak ona se o něm moc hezky nevyjadřuje – je jak malé dítě, leze ji na nervy, za tu dobu, co spolu nebyli se vůbec nezměnil atd. ale ví, že on pro ni udělá cokoliv, tak toho pěkně využívá. Ale to už je jeho boj, když to nechce vidět. Já ho pořád miluji a udělala bych cokoliv, aby se vrátil. Více jak dva měsíce se neozval vůbec, napsal mi jen k svátku všechno nej a to byla celá konverzace. Pak mi jednou v noci napsal, že na mě často myslí. Po více, jak třech měsících, co jsme od sebe, tak mi píše denně – běžné věci, jak se mám, jak bylo v práci, sem tam vzpomeneme nás dva, co jsme spolu prožili a jak to bylo fájn, že ho to mrzí, že to tak dopadlo a že mi přeje daleko lepšího kluka než byl on. Svoji současnou přítelkyni nevzpomene vůbec, ale jsou spolu v pohodě. Nejvíce mě překvapuje i to, že mi píše v době, kdy jsou spolu. Dříve psal, když ona byla pryč a byl sám. Teď píše, i když leží asi spolu vedle sebe v posteli a přeje mi dobrou noc. Moc to nechápu a hlavně nevím, co tím sleduje. Chce mě zničit? Nebo chce mít nějaké zadní vrátka? Nebo mě má v hlavě a prostě držím druhé místo? Může se to časem změnit? Tyto otázky si pokládám denně. Jen nevím, jak dlouho jsem schopná to ještě vydržet. Děkuji moc za tvoji odpověď a přeji Ti krásné zimní období.

Odpověď

Ahoj,
opět začnu větou, kterou jsem ti psal naposledy: "Ty jsi snad nepoučitelná!" Je fakt, že se možná něco málo změnilo, více bombarduje smskami, ale podle mne kdyby náhodou, tak ona zadupe a v tom okamžiku opět přestáváš existovat. Zničit tě asi nechce, ale už to vypadá tak, že je to asi hlupák, který neví, co chce. Možná ví, ale bojí se. Už jsem ti jednou psal, že se k tobě nevrátí a za tím si stojím. Najdi si jiného chlapa!!!

20.12.2016 6:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist