Můj případ je velmi komplikovaný…

Zdravím Vás, René, můj případ je velmi komplikovaný, je mi 29 let, jsem vdaná, manželovi je 33 let, jsme spolu celkově 10 let, z toho 6 let manželé, máme roční dítě. Své dítě miluji nadevšechno, ale v manželství nejsem šťastná, manžela mám svým způsobem ráda, ale nemiluji ho, moc spolu nekomunikujeme, společně trávený čas je u televize nebo u PC. Ale já už takhle dál žít nemůžu, ubijí mě to, někdy mám pocit, že vybuchnu a oznámí, že chci rozvod! Teď přijde další část problému, na internetu jsem poznala muže, známe se takto 2 a půl měsíce, je o 10 let starší, ženatý, dvě děti, podle svých slov má manželství relativně v pořádku. Takže absolutně nechápu, proč je se mnou. Denně si telefonujeme, píšeme, posíláme si fotky, říká, jak mu je se mnou fajn, že mě má rád, že si se mnou rád povídá, rád mě poslouchá, chce mě a líbím se mu apod. Sladké řeči a podobně. Naše komunikace je dost intimní, chci se sejít, ptala jsem se jej asi třikrát, navrhla datum a včera se mi dostalo odpovědi, že se setkáme až přijde ten správný čas…Mě tato situace ubíjí, protože jsem do něj zamilovaná, ale připadám si už fakt trapně, jak se neustále ptám a a dostanu odpověd typu až přijde správný čas. Nemůžu normálně fungovat, myslím na něj pořád, ale včera jsem si řekla, že to musím nějak utnout, protože mi přijde, že si ze mě dělá legraci. Napsala jsem mu své pocity, vyplývalo z toho, že mě to trápí a že ho chci vidět a že takhle dál nemůžu, ale on to asi vůbec nepochopil a baví se se mnou úplně normálně dál stylem miláčku a ještě mi řekne, že je z toho rozhozený, z toho, co jsem mu napsala. Můžete mi, prosím, jako chlap, vysvětlit, o co mu jde a proč se tak chová, protože já tomu absolutně nerozumím. Děkuji a přeji hezký večer!

Odpověď

Ahoj,
tak mu jednoduše napiš, že už přišel ten správný čas a ty už o setkání nestojíš a tím mu dáš jasně najevo, že jsi to všechno s grácií ukončila. Určitě utíkej z tohoto vztahu nevztahu co nejrychleji! Jediné, co je na tvém povídání smutné, je to, že máte s manželem roční mimčo a ani to vás nedokázalo dát dohromady, aby bylo vaše manželství takové, jaké si to mimčo zasluhuje! A na toho staršího, ženatého pána rychle zapomeň! Myslím si, že máš svých starostí až nad hlavu a ještě se trápit pro nějakého ňoumu, ti za to nestojí. Pokud není ani jeden z tvých chlapů normální, tak hledej dál a hlavně neslevuj ze svých požadavků, jak má tvůj nový partner vypadat a jaký má být! To tvoje krásné mimčo se za chvíli dostane do věku, kdy bude potřebovat vedle sebe tátu a záleží jen na tobě, kdo to bude. Poslechni hlas srdíčka a to ti napoví, kam směřovat své city a lásku. Ale opravdu ani jeden není ten pravý!

5.4.2019 6:00
Více o tématu: manželství

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist