MBA: Jak vstoupit do klubu úspěšných a spokojených žen

Možná si říkáte, že tak už to v životě chodí: Někdo je úspěšný a daří se mu všechno, na co sáhne, jiný má smůlu a kráčí od neúspěchu k neúspěchu.

Pravdou je, že většina z nás se nachází kdesi uprostřed – a mnohdy rovněž platí, že máme na víc. Tak proč neudělat něco pro vstup mezi ty opravdu úspěšné a spokojené?

Svět se stále mění a aktuální změny jsou rychlejší než kdykoli dříve. Přizpůsobení se těmto změnám, nebo dokonce udávání jejich tempa, je zásadní podmínkou úspěchu. Není ale třeba se bát: Důležitá je jen schopnost naučit se efektivně získávat nové znalosti a dovednosti.

Jakmile se jednou rozhodnete vydat se touto cestou, stojí za to si hned na počátku pečlivě vybrat takový způsob vzdělávání, který vás skutečně obohatí. To si uvědomuje stále více žen, a proto roste i jejich zájem o studium MBA. MBA totiž na rozdíl od klasického vysokoškolského studia klade důraz nejen na rozšíření a prohloubení dosavadních znalostí, ale především na praktické řešení nových problémů. A to je dnes velmi cenné jak v zaměstnání, tak třeba ve vlastním podnikání.

Leckdo při zvažování studia zaváhá ve chvíli, kdy si uvědomí, že vzdělávání bude vyžadovat mnoho času a úsilí. Je tomu ale opravdu tak? Kvalitní MBA programy stavějí na špičkových lektorech a na dostupnosti propracovaných online materiálů. Získávání nových poznatků je daleko snazší od komunikativního odborníka v daném oboru s ověřenými pedagogickými schopnostmi, navíc když se můžete opřít o kvalitní online knihovnu odborných materiálů.

A právě tyto výhody – a řadu dalších – nabízí prestižní European School of Business & Management SE, zkráceně ESBM. Jde o MBA školu akreditovanou prestižními zahraničními asociacemi a organizacemi, které dohlíží na kvalitu vzdělávacích programů, lektorů i výuky. Studovat tu lze online a vybírat je možno z dvaceti propracovaných MBA programů včetně těch zaměřených na leadership a soft skills, personální management, manažerskou psychologii nebo management vzdělávání.

A na co se tu připravit?

Dejme slovo jedné z absolventek: „Pro studium na ESBM jsem se rozhodla po pečlivé analýze MBA vzdělávacích institucí. Na ESBM se mi líbila flexibilita a možnosti individuálního rozvoje studentů. Moduly programu a také odborné workshopy byly velmi inspirující a motivující. Lektoři k nám studentům přistupovali jako k partnerům ve výuce, mnoho témat jsme vzájemně diskutovali. Na intranetu jsem měla dostatek podkladů a zdrojů ke studiu… Studium na ESBM rozhodně doporučuji k rozvoji manažerského vzdělání a získaní nových zajímavých kontaktů,“ říká Ing. Dominika Zsapková Haringová, MBA.

Titul MBA je dnes velmi ceněným dokladem manažerských dovedností. Znalosti i zprostředkované zkušenosti, které při studiu získáte, vám u mnohých zaměstnavatelů přinesou plusové body jak při případném výběrovém řízení na novou pozici, tak při vyjednávání o dalších podmínkách vaší práce, ať už finančních, nebo těch, které vám umožní dobře sladit váš pracovní a soukromý život.

Začněte tedy se studiem MBA ještě dnes. Není důvod oddalovat první krok na vaší cestě k úspěchu.

29.4.2020 12:24| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist