Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 25. listopadu do 1. prosince 2019

Zbavuj se starých křivd a jdi dál!

Síla novoluní ti pomůže vyrovnat se se starými křivdami a ty pochopíš, jak velkou sílu má odpuštění. Jdi dál a neotáčej se zpět. Co se dělo kdysi, co se doporučuje nyní? Tak to ti právě teď prozradí náš lunární kalendář na nový týden.

25. – 26. 11. – Štír

Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Co znamená nadměrná zátěž? Podíváme se na zátěž naší duše. Ve Štíru to může být chuť někoho provokovat slovem, i když to v danou chvíli nemusíš myslet zle, přesto se tvůj útok těch, které máš ráda, může hluboce dotknout. Pokud nechceš chválit nebo říct pozitivní informaci, je lepší mlčet, pamatuj, také slovem můžeme zasadit nechtěnou ránu, která bolí víc než facka. Nezatěžuj svou mysl zbytečnostmi, buď nad věcí a snaž se k ostatním chovat tak, jak bys chtěla, aby se oni chovali k tobě.

Trápí tě zdravotní problémy, jsi citlivá na zánět ledvin či močovodu? Pomůže ti sedací koupel z kontryhelu, heřmánku a maliníku. Víš, že všechny byliny, které jsou nasbírány ve znamení Štíra, působí velmi pozitivně bez ohledu na jejich účel? Pokud máš sušené byliny, rozhodně je využij, abys podpořila správnou činnost orgánů, prevence je skvělá a tady se jedná již o blahodárnou podporu fyzického těla. Nepodceňuj počasí a raději se oblékni tepleji, ať neprochladneš nebo se naopak hodně nezapotíš, zlatá střední cesta to jistí. Přicházející novoluní nás vybízí k rozjímání a také připomíná, že někdy nemusí jít vše podle našich plánů, zkus se někdy také přizpůsobit a nesnaž se za každou cenu trvat na svém i když ve skrytu duše víš, že pravdu nemáš.

Naslouchej intuici a spolehni se na to, že uděláš vždy ve správnou chvíli správné rozhodnutí. Být ženou znamená učit se lásce, trpělivosti a povolit otěže, které mnohdy držíme příliš pevně. Povol a nechej se překvapit zázrakem, který přijde. Jak na tom byli naši předci? Co se týká novu, lidé se báli temných nocí, které nový měsíc přináší. Věřili, že měsíc ukazuje svou černou stranu a dává svolení k provozování temného umění. Černé magie se lidé báli odjakživa, ale snadné to neměli ani ti, kteří pomáhali. Porodní báby, venkovští léčitelé nebo bylinkářky byli v pozdějších dobách nakonec zavražděni.

My již naštěstí bez strachu o život využíváme sílu novoluní a bez obav kráčíme vstříc novým začátkům aneb nově s novem. Novoluní je důležité pro znamení Střelce – energie působí většinou tři dny před – tři dny po novu, citliví jedinci nebo lidé, kteří se bojí vykročit vstříc změnám, pocítí silnější napětí, které je upozorňuje, aby se nebáli posunout se dál.

Co ještě můžeš?

– prát prádlo, pustit se do předvánočního úklidu, práce půjde od ruky
– zalévat rostliny

27. – 28. 11. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Bolí tě celé tělo? Tak neváhej a objednej se na masáž, nechej své tělo na chvíli odpočívat a dovol si nemyslet vůbec na nic. Správně provedená masáž dokáže uvolnit bloky na těle a také na duši. Jak? Po uvolnění těla pocítíš velkou úlevu a spadne z tebe minulostní tíha. Maséra vybírej důkladně a nechej si poradit od přátel, kteří již mají dobrou zkušenost.

Co ještě můžeš?

– plavat, cvičit ve vodě, sauna, pára, masáž – to vše působí velmi pozitivně na tělo i duši
– zadělat těsto na chleba či koláč a péct

29. – 30. 11. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Máš problémy s páteří? Rozhodně se svěř do rukou zkušeného fyzioterapeuta, který ti také poradí, jaké cviky jsou vhodné. Masáže jsou skvělé také jako prevence, což málokdo ví a pomoc vyhledá, až když jsou bolesti nesnesitelné. Víš, že dobře provedená masáž je skvělou prevencí před všemi nemocemi? Tak co, jdeš do toho nebo snad patříš k těm, kteří neponechávají nic náhodě a mají svého terapeuta? Jak působí masáže? Uvolňují a odstraňují křeče, vyplavují škodliviny z těla, proto je také důležitý přísun tekutin – čisté vody. Pokud se rozhodneš vyrazit na masáž, když měsíc dorůstá, velmi dobře se vstřebávají oleje, masáž posílí tělo a působí také regeneračně.

Co ještě můžeš?

– pečovat o celé tělo, po koupeli jemně vmasírovat kvalitní krém nebo olej, pečovat také o vlasy a vlasovou pokožku
– zastřihnout nehty

1. 12. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Náročné dny jsou konečně za námi a sváteční neděle přímo vybízí k odpočinku. Vyber si činnost, kterou děláš ráda bez ohledu na to, jestli se rozhodneš být celý den v posteli a pyžamu. Ženy velmi rády zapomínají odpočívat a pocit, že vše musí být dokonalé a za každou cenu hotové, vychází ze špatných návyků po mnoho generací. Teď je však jiná doba, tak se rozmazluj, miluj a buď šťastná.

Co ještě můžeš?

– větrat, dýchat, rozjímat
– zadělat těsto na chleba či koláč a péct
– udělat si výživnou pleťovou masku

foto-zdroj: shutterstock.com

24.11.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist