Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 23. 7. – 29. 7. 2018

Dokonči resty z minulosti, úplněk ti pomůže

Chceš mít krásná stehna nebo snad toužíš ukončit jednou provždy minulost a nevíš jak na to? Mrkni na náš nový lunární kalendář, poradíme ti nejen to, ale ještě něco navíc.

23. – 24. 7. – Střelec

Luna putuje ve znamení Střelce a jeho síla velmi intenzivně působí na stehna, páteř, křížovou kost a boky. Cokoliv v tyto dny uděláš pro tyto orgány, působí preventivně a léčebně. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí mnohem škodlivěji.

Chceš mít krásná stehna? Začni cvičit dřepy! Nevíš přesně jak nebo se bojíš, že tě budou bolet kolena? Žádný strach, poradíme ti jak na to. Opři se zády o stěnu nebo dveře, nohy dej zhruba na šířku ramen, hlava se lehce dotýká stěny, ruce volně visí podél těla. Pomalu se sklouzni po stěně dolů, až ucítíš ve stehnech jemné napětí a chvění, kolena by v této fázi bolet neměla. S výdechem jdi dolů a s nádechem nahoru, výdech – počítej od tří až do sedmi a nádech svižně nahoru. Cvik opakuj nejméně třikrát, až budeš mít praxi, tak můžeš počet dřepů zvýšit. Cítíš, jak stehna krásně pracují? Pokud budeš cvičit pravidelně ve dnech Střelce, můžeš si být jistá, že výsledek bude stát za to.

Co ti ještě udělá dobře? Skvělé jsou masáže, plavání, koupání nebo také jízda na kole. Nic však nepřeháněj, pamatuj, zlatá střední cesta je mnohem víc než přetěžování, které v tyto dny není vhodné. Zejména pokud nejsi na aktivní pohyb zvyklá, mohla by tě velmi nepříjemně zaskočit bolest zad i nohou. Totéž platí pro děti a zvířata.

Co ještě můžeš?

– zadělat těsto a péct chleba nebo buchty
– v úterý vyzkoušet půst nebo odlehčený jídelníček
– cvičit jógu
– dávat obklady na ztuhlé svaly a masírovat bolavá místa
– sázet stromy, keře a zeleninu, která roste do výšky
– přesazovat rostliny nesoucí plody

Co raději ne?

– zbavovat se plevele, doroste mnohem rychleji než v jiné dny
– okopávat záhony
– sázet salát
– stavět plot

25. – 27. 7. – Kozoroh

Luna putuje ve znamení Kozoroha, síla v tyto dny působí na celou kostru, kolena a také pokožku.  Cokoliv v těchto dnech uděláš pro tyto orgány, působí velmi blahodárně. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí mnohem škodlivěji.

A je to tady, páteční úplněk pomalu ale jistě přichází a již nyní vyvolává v mnoha lidech mnoho negativních emocí i pocitů. My, ženy, jsme obvykle hodně přecitlivělé a také háklivé na chování ostatních, ten, kdo to většinou „slízne“, je partner nebo děti. Dávej si pozor na nálady a nepodlehni emocím, za pár dní bude zase po všem a věř, že slovo, které vyslovíš v nenávisti, se již zpátky vzít nedá. Muži mívají naopak větší chuť na milování a touží po blízkosti s ženou, kterou milují, pokud jsou sami, tak vyráží do společnosti a snaží se seznamovat.

To, jestli je úplněk vhodný či nevhodný na seznamování, nám asi nikdo přesně neřekne, ale rozhodně za pokus to stojí. Jestli jsi sama a toužíš poznat muže svých snů, zajdi s přáteli do společnosti a poohlížej se po osamělých mužích, jen pozor na náhodný sex, který by pro tebe mohl být velkým zklamáním, muž by se totiž velmi tiše vytratil a kontakt, který ti nechá, je smyšlený. Vybírej dobře, hodně se usmívej a nezapomínej, že nemusíš být za nic vděčná a rozhodně sex na první schůzce není žádná výhra. Muž, který opravdu touží po vztahu, počká, až budeš připravená a do ničeho tě nutit nebude. Tak co vyrazíš s přáteli do společnosti nebo si raději zajdeš sama na zajímavou přednášku či seminář?

Co je vhodné?

– nezapomínat na dostatečný přísun čisté vody a tekutin
– držet úplňkový půst nebo odlehčený jídelníček
– jíst střídmě a méně než v ostatní dny
– udělat si výživnou pleťovou masku
– udělat manikúru a pedikúru
– plavání, masáž celého těla
– peeling a celková masáž pokožky hrubší žínkou
– jemné cvičení se zaměřením na rovnováhu a koncentraci
– obklady na bolavá kolena, kosti i klouby
– rozjímat, meditovat a být v souladu se svou vnitřní moudrostí
– pozorování noční oblohy je skvělý odpočinek

Co raději ne?

– pozor na trénink nebo posilování a přetěžování kostí, kloubů a zad
– náročná túra zejména pro všechny, kteří nemají trénink, týká se nejen dospělých, ale také dětí a zvířat

Něco navíc jen pro tebe

Můžeš se radovat, být šťastná a nezapomínat na to, že život máš ve svých rukou, nikdo ti nepomůže ani neporadí víc a lépe, než dokážeš ty sama. Využij úplňkovou sílu k dokončení minulostních záležitostí a udělej jednou provždy tlustou čáru za minulostí, odpoutej se od nefunkčních vztahů i starých vzorců chování, které neustále opakuješ a vracíš zpět do hry se jménem život. Začni s nepopsaným listem papíru a maluj svůj osud v těch nejkrásnějších barvách. Nepodceňuj se, když to dokázaly jiné ženy, dokážeš to také.

28. – 29. 7. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v tyto dny uděláš pro tyto orgány, působí preventivně a léčebně. Všechno, co tyto orgány nadměrně zatěžuje, působí mnohem škodlivěji.

Chystáš se na pořádný úklid? Skvělé! Práce ti půjde od ruky, maluj, lakuj, natírej, vytírej podlahy, umyj okna, větrej, uklízej ve skříních a zbavuj se všeho, co ti již neslouží. Chystáš se na pořádný odpočinek? Dobře děláš, po náročném týdnu si zasloužíš nedělat vůbec nic a lenošit. Na obličej nanes čistící pleťovou masku, hoď nožky na stůl a nenechej se ničím, ani nikým rušit.

Foto: Shutterstock.com

22.7.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist