Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 2. do 8. prosince 2019

S láskou pečuj o své nohy a chodidla

Vodnář v tobě probudí touhu po svobodě. Ryby umocní prožitky z nočního snění a Beran ti dá sílu k novým začátkům. Pečuj o své nožky a mrkni na nový lunární kalendář, prozradí ti, kdy je dobré věnovat se prevenci a kdy je naopak lepší nedělat nic.

2. – 3. 12. – Vodnář

Luna putuje ve znamení Vodnáře, energie v tyto dny velmi intenzivně působí na bérce, kotník, patu, lýtko, holeň a křečové žíly. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Dny Vodnáře vnáší do životů touhu po svobodě s jasnou vizí a představou, jak zrealizovat své sny. Co to přesně znamená? Veškerá omezení a forma jakékoliv závislosti je nám víc a víc na obtíž, toužíme se jí zbavit a máme dostatek síly změny zrealizovat. Jednoduše to, co ti bere sílu a radost ze života, chceš propustit a začít jinak. Máš jasnou vizi ohledně partnerství, přesně víš, co tě trápí a ve chvíli, kdy se rozhodneš partnerovi sdělit své pocity, onemocníš? Neber to jako špatné znamení, naopak, všimni si, jaké signály tvé tělo vysílá, seber odvahu a začni vše řešit. Pokud se chystáš na operaci křečových žil, termín by měl být, když měsíc ubývá, je dobré vyhnout se znamení Vodnáře, Kozoroha a Ryb.

Co ještě můžeš?

– větrat, dýchat, rozjímat nad životem
– pečovat o sebe, na obličej nanést výživnou pleťovou masku
– zadělat těsto na chleba, buchty a pustit se do pečení

4. – 5. 12. – Ryby

Luna putuje ve znamení Ryby, které ovlivňuje chodidla, chůzi, prsty u nohou a lymfatický systém. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Problémy, které se ti zdály zásadní, energie Ryb zmírňuje, ohlazuje hrany a jejich řešení se může zdát snadnější. Pokud jsi rozhodnutá udělat jisté změny, rozhodně neváhej a věř, že budeš úspěšná. Co ti prospěje? Reflexní masáž nohou tě nejen naladí na pohodu, ale díky zkušenému terapeutovi můžeš pochopit jisté souvislosti a připravit se na změny, velmi často se také stává, že se uvolní bloky nejen na fyzickém těle, ale také na duši a jako mávnutím kouzelného proutku pochopíš, proč jsi procházela složitým obdobím. Rozhodně se nechej pořádně rozmazlit bez ohledu na to, v jaké situaci se právě nacházíš.

Nožky si také zaslouží odměnit, alespoň jednou za měsíc je dobré věnovat jim láskyplnou péči. Před spaním procvič prsty, skrč – natáhni, každý zvlášť jemně masíruj a ohýbej tak, jak je ti to příjemné. Masáž – mačkání akupresurních bodů má vliv na celé tělo, napomáhá ke správnému vylučování škodlivých látek z těla a podporuje správnou funkci orgánů, opomenout se nedá ani psychika, masáž přináší zklidnění, díky kterému přichází jasnější vize a mnoho nápadů.

Co ještě můžeš?

– v úterý držet půst a pít pouze čistou vodu
– plavat, cvičit ve vodě
– prát prádlo, zalévat květiny
– masírovat chodidla, lýtka a mačkat prsty

6. – 8. 12. – Beran

Luna putuje ve znamení Berana, ten intenzivně působí na hlavu, mozek, obličej a oči. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

Ve dnech Berana je zapotřebí obrnit se trpělivostí a naladit se hned ráno na úsměv. Nervozita a napětí se projevuje především na silnicích, jakmile uslyšíš zběsilé troubení, raději přibrzdi a nechej nedočkavce projet. V pátek se nalaď na víkend a naplánuj společné aktivity s rodinou nebo přáteli. Adventní neděle přímo vybízí k návštěvě vánočních trhů a rozjímání nad životem. Usmívej se a buď naladěná na své nitro, blížící se svátky v lidech probouzí touhu po sbližování a vzájemném sdílení radosti i lásky.

Co ještě můžeš?

– masírovat šíji, pokožku hlavy, obličej i krk
– usmívat se a mít ráda sebe i ostatní
– zadělat těsto na chleba, buchty a pustit se do pečení

Foto: Shutterstock.com

1.12.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist