Týdenní
lunární kalendář

Lunární kalendář od 19. do 25. srpna 2020

Přichází novoluní

Miluj a začni s láskou u sebe, jen tak můžeš dávat dál a užívat života plnými doušky. Energie Lva nás učí lásce k sobě i ostatním. Panna využívá svou preciznost a pracovitost k realizaci tajných snů a přání, vyplatí se pečovat nejen o tělo a duši, ale také o vlasy. Váhy vybízí k harmonii a diplomatickému jednání, nemocné ledviny dávají podnět k zamyšlení, jaké vztahy máme k ostatním. Štír je mistrem slova v dobrém i pomyslně zlém, stačí neútočit a konflikty řešit s klidným nitrem. Jak pečovat o tělo i duši, ti právě teď prozradí náš nový lunární kalendář.

19. 8. – Lev


Luna putuje ve znamení Lva a ovlivňuje krevní oběh, záda, srdce, bránici a arterii. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Jestli to neumíš, tak začni rozjímat nad životem a odpočívat. Pokud toužíš po novém účesu a profesionální vlasové péči, vyplatí se navštívit kadeřníka.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Je Novoluní, nezůstávej v minulosti, ať již byla jakákoliv a rozhodni se vykročit směle a s odvahou budoucnosti, magická síla novu ti pomůže nastartovat nové začátky, pokud jsou tvé úmysly čisté a jasné. Jestli jasno zatím nemáš, vůbec nevadí, zamysli se, jak jsi na tom s láskou k sobě, pokud máš rezervu a neumíš své tělo náležitě ocenit a pochválit, tak věř, že jsou to jen nahrané vzorce z dětství. Řekni si, pro mě to již neplatí a začni tvořit nové. Pokud nevíš jak na to, na internetu je mnoho různých knih, přednášek či besed, které ti v danou chvíli ukáží správný směr. Buď odvážná a řekni životu ANO, dokážu to! Co je potřeba, abys prožila harmonické dny a užila si novoluní se vší parádou? Vyhnout se nadřazenému a příliš kritickému jednání vůči sobě či ostatním, které mohou energie novu mnohdy vyvolávat. Jestli máš špatné spaní, vyzkoušej přírodní kapky a udělej si klidný večer bez negativních zpráv nebo dramatických filmů.

Co ještě můžeš?

– pečovat o své tělo a duši, používat kvalitní krémy nebo Bio olejíčky
– na zahrádce: sklízet kořenovou zeleninu, sbírat a sušit bylinky

20. – 21. 8. – Panna

Luna putuje ve znamení Panny, zvláštní síla působí na trávicí orgány, slezinu a slinivku břišní. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Jestli potřebuješ zvládnout náročnější práci, nestyď se požádat o pomoc ostatní, s radostí ti vyhoví a bez reptání pomohou. Pokud požádá někdo tebe, s láskou přilož ruce k dílu a podílej se na pomoci ostatním. Dobrý pocit a skvěle odvedená práce udělá všem vzájemnou radost. Nezapomínej na pochvalu a také na odměnu pro sebe či ostatní.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Přílišná kritika, která je pro zásadové Panny známá, zatíží nejen tvé nitro, ale také ostatní. Vyhni se kritice, posuzování či odsuzování, každý dělá vždy to, co v danou chvíli umí, stejně jako ty nebo já. Přijímej ostatní i sebe s láskou a ukazuj správný postoj tak, že nebudeš útočit slovem, myšlenkou ani činem.

Co ještě můžeš?

– sledovat nádhernou noční oblohu, s láskou poděkovat za život a usmát se na celý Vesmír, vibrace lásky mají uzdravující vliv na každou bytost a buňku této Planety
– navštívit kadeřníka, zastřihnout konečky, pečovat o vlasy i pokožku
– pít pročišťující čaje, dbát na kvalitní stravu
– na zahrádce: zasadit strom, přesazovat rostliny, sbírat bylinky
– v pátek nepracovat s půdou a nechat vše odpočinout

22. – 23. 8. – Váhy

Luna putuje ve znamení Váhy a její síla působí na oblast kyčlí, močového měchýře a ledvin. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Harmonie, krása a ladnost tohoto znamení přímo vybízí k umělecké činnosti, ať již malou proměnou domova nebo sebe, můžeš zkusit malovat, tančit, zpívat nebo navštívit zajímavou výstavu, koncert, besedu, cokoliv tvé srdce napadne, vyzkoušej a bav se.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Vždy zachovej klid, nadhled a nesnaž se být útočná, napětí, které se může objevit, přehlížej, stačí být aktivní, ať již fyzickou prací či sportem, a vše se rozplyne jako pára nad hrncem. Pokud je to jen trošku možné, zásadní a důležitá rozhodnutí odlož na později. Pečuj o své tělo i duši s láskou, znamení Váhy přímo vybízí k rozmazlování a zkrášlování celého těla i duše. Jak můžeš rozmazlit svou duši? Dobrými pocity, láskou, něhou a pozorností k sobě i ostatním. Jsi nerozhodná? Vůbec nevadí, zkus jednou udělat něco jinak, nechcete se ti s přáteli do společnosti? Zajdi s nimi na letní koktejl a sleduj své pocity. Budeš překvapená dobrou zábavou i společností.

Co ještě můžeš?

– pečovat s láskou o sebe i vztahy
– zadělat těsto na chleba, buchty a péct
– bavit se s přáteli, rodinou a nevyhýbat se společnosti
– plavat, cvičit, tancovat, bavit se a smát pod širým nebem
– na zahrádce: sbírat bylinky a poděkovat za krásu, kterou dávají

24. – 25. 8. – Štír


Luna putuje ve znamení Štíra, neexistuje další znamení, které tak intenzivně působí na pohlavní orgány a močovody, jako toto znamení. Cokoliv v těchto dnech pro tyto orgány uděláš, působí preventivně a blahodárně. Všechno, co nadměrně zatěžuje, škodí víc než v ostatní dny.

V čem ti půjde luna naproti? Naplánuj schůzky, první rande či setkání se spolužáky. Nalaď se na své srdce a vyřizuj, co jsi nestihla.

Co tvé tělo i duši může zatížit? Pichlavost, jedovaté slovo či netaktní poznámka ve společnosti nebo doma. Neubližovat slovem se rozhodně vyplatí, byť to není záměr, ale někdy ironická poznámka může ublížit. Když doladíš napětí, které může být, prožiješ nádherné dny.

Co ještě můžeš?

– prát prádlo, zalévat rostliny doma i venku
– zachovat klid, nadhled
– nepodléhat napětí či zmatku
– neútočit na sebe ani ostatní slovem nebo myšlenkou
– randit, vyhledávat nová přátelství, poznávat aktivity a praktikovat jakoukoliv činnost, která probouzí krásné a radostné pocity

foto-zdroj: shutterstock.com

19.8.2020 7:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist