Láska, radost a zábava o Vánocích

Vánoce, svátky štěstí a radosti. Gabriella Salvete se k této myšlence přiklání, jejím heslem je láska, radost a zábava.

1100x618_uvod-1100x618.jpg Zdroj: europarfemy.cz

Láska má mnoho podob

Když u Gabrielly Salvete začnou Vánoce, je to překrásná podívaná. Vše se zahalí do příjemně hřejivé rudé barvy, hoří svíčky, praská dřevo v krbu a všichni, na kterých nám záleží, jsou s námi. Láska se dokonale snoubí s jednou ze tří Gabrielliných tváří. Je to laskavost, něha, empatie, romantika. Člověk, který v sobě má velkou dávku lásky, rád sdílí své pocity s ostatními, má rád překvapení a nostalgii. A přesně o tom Vánoce jsou.

Radost v očích dětí i dospělých

Asi každý rodič vám potvrdí, že Vánoce s dětmi jsou ty nejkouzelnější. Radost v dětských očích, když rozbalují dárky a plní se jim jejich přání. Víra v zázrak a tiché snění. Přesně tak se chová Gabriella, která prožívá radost. Absolutně bezelstně si užívá chvilek tichého a něžného času, který věnuje sobě i svým blízkým. Čerpá energii z prožitku přítomného momentu a chápe, co je to pomíjivost. Ví, že pokud si radostí nenaplní celé srdce teď, když je jí kolem nás tolik, tak kdy jindy? Vánoční náladu si v srdci uchovává a věří ve štěstí po celý rok, dokud opět nezacinká zvoneček a všude nehrají vánoční koledy.

Zábava a smích

Výrazné sněhule, zimní kombinéza, sáňky a zasněžený kopec. To je pravá zimní zábava. Ať už se rozhodnete sáňkovat nebo jít s kamarády na párty, vždy je nutné si tyto chvíle užít. Vypustit všechny starosti, být spontánní a odvážní. Vyjít vstříc nástrahám a nebát se zkoušet nové věci. Ukázat, že i v dospělých ještě stále dřímá dětský duch. Prožít Vánoce tak, jako by se už nikdy neměly opakovat. Užít si je do posledního momentu.

Gabriella Salvete

Kosmetická značka Gabriella Salvete v sobě všechny tyto vlastnosti dokonale kombinuje. Přesvědčte se sami na e-shopu europarfemy.cz, kde naleznete všechny její produkty.

18.11.2021 10:47

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist