Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu

Pozor na žárlivost, připraví ti horké chvíle

Kdo bude bojovat se žárlivostí, koho čeká hádka s partnerem a kdo si může s klidem říct o vyšší plat? Zjisti, jak je na tom zrovna tvé znamení, přečti si naše nové horoskopy podle tarotu.

Beran (21.3. – 20.4.)

Nový týden nastartuješ s úsměvem a také vděčností za to, co ti do života právě nyní přichází. Pocítíš velký příval radosti, který tě nutí sdílet tyto báječné pocity s dalšími lidmi. Budeš v jednom kole a nové možnosti, které k tobě přichází, využij tím nejlepším způsobem. Očekávej úspěch ve všech oblastech a těš se na opětovná setkání s přáteli i nejbližšími.

Býk (21.4. – 21.5.)

Rychlost, s jakou prosvištíš novým týdnem, bude závratná, než se naděješ, uvědomíš si, že konec týdne je tu a ty jsi zdaleka nestihla všechny aktivity. Nic si z toho nedělej, podstatné jsi stihla a zůstal ti důvod na další realizaci tvých neskutečných nápadů. Pokud se stěhuješ, vše proběhne v klidu, jediné, nač si dej pozor, je zcela zbytečná hádka s partnerem, prostě nestíhá tvoji rychlost.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Když se nebudeš zbytečně stresovat, proběhne nový týden v poklidném tempu. Zbytečně se nepodceňuj a začni si víc důvěřovat, pokud hledáš práci a stále nemůžeš najít, vydrž, není to tím, že jsi hloupá nebo neschopná, naopak přijde nabídka a ty dostaneš příležitost, jak svůj talent a um dokázat v praxi.

Rak (22.6. – 22.7.)

Skvělé energie ti přichází v oblasti financí a vytváření zázemí domova, pokud se chystáš na rekonstrukci nebo snad hledáš nový byt, také zde na tebe čeká úspěch. Rozhodně na nic nečekej a vše, co chceš, začni realizovat, nevadí, že všechno nezvládneš najednou, důležité je začít. Dařit se ti bude také v zaměstnání a obchodech.

Lev (23.7. – 22.8.)

Chystáš se na důležitou schůzku nebo snad chceš jednou provždy ukončit nefunkční vztah či přátelství? Pokud ti můžeme poradit vydrž, až vychladneš a přestanou s tebou cloumat emoce. Víš, jak se říká: Ráno je moudřejší večera, pro tebe to platí dvojnásob. Není vhodná doba na důležité rozhodování, sbírej sílu a zatím se věnuj sama sobě.

Panna (23.8. – 22.9.)

V oblasti lásky a citů budeš doslova excelovat! Nejenže máš pro každého otevřenou náruč, srdečné slovo a řešení, jak se zachovat v určité záležitosti, pomáhat budeš také na ulici. Pokud tě osloví někdo s žádostí o příspěvek, bez váhání pomůžeš. Jsi skvělá, jen dávej pozor, ať to příliš nepřeženeš, přeci jen všeho s mírou a někdo by toho mohl také zneužít.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Zásadní změna je tady jen pro tebe. Nelekej se, přestože budeš překvapená, tak velmi rychle pochopíš, jak nutná byla pro tvůj další růst a vývoj. Na ničem se nesnaž lpět a osvoboď se, čím dřív změnu provedeš, tím rychleji se ti uleví. Nefunkční přátelství, vztahy, práce, která tě již dlouho nenaplňuje nebo jen konec toho, co ti ubírá energii, ukončíš vše, oč již nestojíš!

Štír (24.10. – 22.11.)

Všechno, co potřebuješ zdárně dořešit v jakékoliv záležitosti ohledně mužů, bravurně zvládneš. Neváhej ani na minutu a pusť se do toho. Chceš zvýšit plat a bojíš se odmítnutí šéfa? Nemusíš! Stejně tak dlouhodobě nezaměstnaná může díky kamarádovi nebo náhodné známosti získat práci svých snů, buď připravená na úspěch, je tady jen pro tebe.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Dostala jsi výpověď nebo snad firma vyhlásila bankrot? Nezoufej, všechno se vyjasní a pro tebe je tady zcela nová příležitost ve tvé profesní kariéře. To, že si polepšíš, je jisté. Stačí, když v klidu přečkáš bouři, kterou řeší tví nadřízení a budeš držet své emoce na uzdě, klid a trpělivost se ti rozhodně vyplatí.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Od tohoto týdne raději nic neočekávej, zkus lehce proplouvat časem a nesnaž se činit žádné zásadní rozhodnutí. Věci nepůjdou zcela podle tvých představ, což vůbec neznamená, že bys nemohla prožít skvělý týden po boku svých přátel nebo rodiny. Zapomeň na starosti a dovol věcem, ať se o sebe na chvíli postarají samy, uleví se ti.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Máš partnera a žárlíš? Pozor na to, ať své chování ukočíruješ, najednou budeš mít pocit, že máš důvod a bez důkazů začneš pátrat v jeho osobních věcech, rychle se vzpamatuj, pokud na to přijde, sbalí si kufr a odejde. Když si připustíš, že máš problém a v klidu s partnerem promluvíš, uleví se ti. Nejednej s horkou hlavou, nemáš důvod!

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máš před sebou skvělé dny a také rozhodování, budeš si muset vybrat jednu ze dvou nabízených možností. Rozhodně se spolehni na své srdce a intuici, pak neuděláš chybu. V osobním i profesním životě propojíš a zharmonizuješ vše, co ti nevyhovovalo a nalezneš dokonalou rovnováhu. Nezapomínej, vždy máš na výběr!

Text: Sára

Foto: Profimedia.cz

29.5.2017 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist