Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu

Pozor, doženou tě skutky z minulosti!

Ráčky potrápí bolavé srdce, Beránky dožene minulost a Blíženci s radostí sobě vlastní započnou nový projekt. Mrkni, jak je na tom právě tvé znamení a bav se!

Beran (21.3. – 20.4.)

Dožene tě problém z minulosti, tentokrát si s ním nebudeš vědět rady a překvapí tě tak, že na chvíli zalapáš po dechu. Jen co se zklidníš, přijde řešení, k tomu ti pomůže velmi dobrý přítel, kterého máš blízko sebe, aniž bys tušila, že je ochoten ti kdykoliv přispěchat na pomoc. Nevěš hlavu, vše se zase v dobré obrátí.

Býk (21.4. – 21.5.)

Jakmile se pustíš do něčeho nového, ať již v práci, doma nebo v podnikání, vše bude mít velmi příznivý dopad také v budoucnosti. Důležité je zvážit všechna pro a proti, když si budeš jistá, pusť se do realizace, dařit se ti bude ve všech oblastech. Máš před sebou velmi příznivé a radostné dny.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Máš před sebou skvělý týden, využij tyto příznivé dny a zrealizuj vše, nač jsi neměla čas nebo chuť. Všechno se konečně pohne kupředu a ty budeš nadšená z úspěchu, který přijde. Můžeš také očekávat příliv zcela nové a svěží energie, síla a nadšení ti rozhodně chybět nebudou.

Rak (22.6. – 22.7.)

Vztahy, které již dlouhou dobu neplní svoji funkci, se blíží ke konci, z počátku to budeš brát velmi bolestně, naštěstí je to jen chvilková záležitost. Velmi rychle se vzpamatuješ a oceníš znovu nabytou svobodu, začneš konečně zase dýchat a oceníš klid, který ti tolik chyběl.

Lev (23.7. – 22.8.)

Konečně se ti podaří překonat nejrůznější překážky, které tě brzdily posunout se vpřed. Oprostíš se od starého a nalezneš řešení, které v tobě dozrávalo již delší čas. Nemusíš se bát, vše je v naprostém pořádku a ty si polepšíš ve všech směrech. Můžeš se těšit na zlepšení v práci či osobním životě.

Panna (23.8. – 22.9.)

Naučíš se konečně říkat NE, nesnaž se vždy a za každou cenu zavděčit všem, které máš kolem sebe. Zjistíš, že v práci kolegové zneužívají tvoji mírnou povahu a navalí na tebe také své úkoly. Když ti to dojde, s naprostým klidem pomoc odmítneš, zprvu se budou divit a rozčilovat, nakonec pochopí, že u tebe již nepochodí. To, že se ti uleví, je jisté!

Váhy (23.9. – 23.10.)

Do tvého života přichází starší a moudrá žena, která ti pomůže v nesnázích. Nemusíš se bát otevřít své srdíčko, je čestná, a navíc má zcela jiný úhel pohledu na tvé trápení. Dokáže v tobě probudit novou jiskru a chuť svůj život změnit, díky ní zdárně ukončíš minulost a osvobodíš se.

Štír (24.10. – 22.11.)

Očekávej skvělé a radostné dny. Ať se pustíš do jakéhokoliv úkolu nebo problému, vše vyřešíš na výbornou. Dobré pocity tě budou provázet od pondělí až do neděle, využij skvělé energie k uskutečnění svých snů a přání. Dařit se ti bude nejen v pracovním ale také v osobním životě.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Do tvého života vstupuje moudrý muž, který dost zásadním způsobem změní tvůj život k lepšímu. Může se jednat o nového šéfa, nebo se zcela nečekaně potkáš s mužem ze své minulosti. Nabídne ti svoji pomoc a jeho rady velmi významně ovlivní také tvoji budoucnost. Může se stát, že mezi vámi přeskočí jiskra a ty získáš skvělého parťáka do nepohody.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Konečně se zbavíš toho, co tě již dlouhou dobu omezovalo, týká se to nejen práce, ale také osobního života. Začneš opět svobodně dýchat, a navíc si ještě rozšíříš obzory v novém odvětví. Nechej se překvapit, přichází k tobě velmi příjemná změna, raduj se a přijmi ji.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Stojíš pod svojí šťastnou hvězdou, honem se postav pod modrou oblohu a pošli své přání nahoru, máš velkou naději, že se ti vše splní. Pokud jsi již delší dobu sama a toužíš po své druhé polovině, tak věř, že jeden pohledný mladík je již velmi blízko tebe. Sdílej svoji radost také s ostatními, tvá nová energie a chuť do života všechny okouzlí.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Trápí tě krize v manželství? Máme pro tebe skvělou novinku, všechno, co tě doposud tolik trápilo, se pomalu ale jistě uklidňuje a rovná. Očekávej dny plné radosti, citu a lásky. V práci se ti bude dařit, ovšem v lásce o něco víc, vychutnávej si klid, na který jsi tak dlouho čekala.

Text: Sára

Foto: Profimedia.cz

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Gita

Astrologie, Léčitelství, Čakry, I - Ťing

Prohlubuje se propast, která je mezi vámi? Pomohu vám dát partnerský vztah do pořádku! Zavolejte mi! Astroložka Gita! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Teodora

Výklad karet, Numerologie, Jasnovidectví bez pomocných prostředků

Precizní věštba! Láska – peníze – budoucnost. Rychlé a jasné odpovědi zkušené kartářky! Zavolejte mi na tel.: 234 497 008! Paní Teodora

Jsem
PŘIPOJENA

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist