Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 9. do 15. prosince 2019

Odpočívej, rozjímej a seznamuj se!

Magická síla úplňku ti dodá odvahu a podpoří tvé komunikační schopnosti. Berani, Blíženci a Býci začínají novou životní etapu. Jak je na tom tvé znamení, ti právě teď prozradí nové horoskopy podle tarotových karet.

Beran (21. 3. – 20. 4.)


Očekávej změny, které odstartují mnoho možností nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě a lásce. To, že se jedná o dlouhodobý vývoj, je jisté. Nechej se vést srdcem a neboj se začít realizovat své sny, vize a plány, úspěch je zaručený!

Býk (21. 4. – 21. 5.)


Na obzoru jsou nové pracovní příležitosti, přesto, že se blíží konec roku a lidé kolem tebe cítí napětí, tobě se problémy vyhýbají obloukem. Nenechej se ovlivnit zmatkem kolem sebe a těš se na skvělé období.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)


Když se naladíš hned ráno na úsměv a dobrou náladu udržíš i v náročnějších situacích, máš vyhráno. Rozhodně se nenechej ovlivnit okolím, které se ti bude snažit vysvětlit, že tvůj plán nevyjde. Naopak, když půjdeš za svou pravdou, získáš vše, oč usiluješ!

Rak (22. 6. – 22. 7.)


Máš plán a nevíš, jestli je dobré pustit se do jeho realizace, něco tě brzdí, něco naopak nutí zrychlit a ty si připadáš jako na horské dráze? Zhluboka se nadechni a začni tvořit, dej do toho vášeň a spolehni se na to, že budeš úspěšná, dokonce se nemusíš bát trošku zariskovat.

Lev (23. 7. – 22. 8.)


Vztahy, které prochází krizí, konečně naleznou řešení a nejen to, dařit se ti bude také v pracovní oblasti. Pokud práci hledáš, nevzdávej se, také na tebe čeká místo, po kterém toužíš. Nezapomínej svou radost sdílet s těmi, které máš ráda, budou nadšení stejně jako ty.

Panna (23. 8. – 22. 9.)


Skvělá zpráva je již na cestě k tobě, nejen, že se ti rozzáří oči jako malému dítěti, ale budeš si na chvíli opravdu jako dítě připadat. Nové vztahy jsou předurčeny k lásce, citům a harmonii, ale zkrátka nepřijdou ani zadané, které pocítí velkou vděčnost za věrného partnera, který je vždy oporou.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)


V práci se raději hned nalaď na pozitivní vlnu, kolegové totiž nebudou vědět, koho dříve pomluvit, ve vzduchu visí napětí a od toho je již jen krůček k hádkám a sporům. Díky klidu, který z tebe vyzařuje, nakonec pochopí, že tudy cesta nevede a situace se uklidní. Tobě to však na dobré náladě neubere, a navíc pocítíš silný příval pozitivní energie.

Štír (24. 10. – 22. 11.)


Pocit, že se blíží konec roku, v tobě probudí nechuť k pracovním povinnostem, díky tomu budou tvé výsledky mírně rozkolísané, zlom nastane v polovině týdne, kdy se pustíš s chutí do úkolů a dokončíš veškeré resty s předstihem. Když dotáhneš veškeré úkoly do konce, můžeš se těšit na skvělý týden.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)


Máš před sebou dlouhou pracovní a osobní cestu, která je zakončená úspěchem. Možná máš pocit, že věci nejdou podle tvých plánů, věř, že jdeš správným směrem, nenechej se zastrašit rozumem, který ti podsouvá ustrašené myšlenky a vymýšlí příběhy, které se nikdy nestanou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)


Potřebuješ se nutně rozhodnout a nevíš, jaké řešení je to pravé? Vydrž, a pokud je to jen trošku možné, nechej věcem volný průběh, teď není vhodná doba dělat zásadní rozhodnutí. Jakmile získáš nadhled a klid, řešení přijde téměř samo. Zatím se věnuj sama sobě a nezapomínej odpočívat.

Vodnář (21.1. – 20.2.)


Pocit, že jsi na všechno sama, v tobě probudí mnoho rozporuplných myšlenek. Když se uklidníš a nepodlehneš strachu, zjistíš, že je vedle tebe přítel, který je vždy ochotný nastavit otevřenou náruč a být ti oporou. Najednou svět uvidíš v jiných barvách a radostněji.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)


Zaměř se víc na své zdraví a pečuj s láskou o tělo i srdce. Vztahy kolem tebe jsou plné radosti a lásky. Dopřej si také odpočinek a nechej na chvíli povinnosti stranou, tví blízcí tě potřebují a uvítají, když jim poskytneš svůj čas. Naplánuj společný program a nezapomínej také na rodiče, návštěva vánočních trhů umocní kouzlo svátků.

foto-zdroj: shutterstock.com

9.12.2019 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist