Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 30. 10. do 5. 11. 2017

Začni realizovat své sny, mohou se ti splnit

Váhy budou překvapené, jak rychle se jim změní život, Býci mají šanci potkat lásku, Raky potrápí žárlivost. Komu se mohou splnit i ty nejtajnější sny a jak na tom budeš ty? To ti prozradí nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Přichází dny, kdy máš pocit, že opět můžeš svobodně dýchat. Ve vztahu s partnerem jsi pochopila, že závislost a žárlivost k lásce nepatří. Díky této vnitřní proměně získáš mnohem víc než svobodu, jako bonus máš vedle sebe milujícího muže, který věrně stojí po tvém boku a je připravený být ti oporou a kdykoliv ti poskytnout milující náruč.

Býk (21.4. – 21.5.)

Máš skvělou příležitost získat vše, po čem tvé srdce touží, přichází láskyplné a harmonické dny. Nové začátky na tebe čekají především v oblasti lásky a vztahů. Pokud tě trápí, že jsi dlouho sama, vyraz mezi lidi, mohla bys potkat osudovou lásku a dlouhodobý vztah.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Skvělé dny jsou tady jen pro tebe, nač sáhneš, to se ti podaří bez ohledu na okolnosti nebo na to, jak je situace či problém složitý. V práci zvládneš nejen své úkoly na výbornou, ještě pomůžeš ostatním, kteří tvé tempo nebudou stíhat. Nabídka na povýšení nikoho nepřekvapí, zasloužíš si ji.

Rak (22.6. – 22.7.)

Začátek týdne proběhne v pomalém tempu, pokud jsi řešila partnerské neshody a vše zůstalo otevřené, tak tvá mysl bude plná strachu, smutku a žárlivosti. Uvolni se, nezapomínej, že nám nikdo nepatří, až zklidníš své nitro, pak také nalezneš řešení. Tvá rozmrzelost se projeví také v práci, dávej pozor, ať si toho nevšimnou ostatní.

Lev (23.7. – 22.8.)

V zaměstnaní na tebe všechno padá, pocit, že ti práce nic nedává a neposouváš se již v dál, v tobě probudí mnoho negativních emocí s touhou odejít. Dopřej si čas na rozmyšlení a klidně se začni poohlížet po jiných možnostech. Nesvěřuj se však kolegům, mohli by tě nemile zklamat.

Panna (23.8. – 22.9.)

Chystáš se na pracovní pohovor a máš obavy, jak uspěješ? Buď v klidu, tvé znalosti jsou dostatečné a místo, o které máš zájem, může být opravdu tvé. Zhluboka se nadechni a předveď svůj um. Pokud studuješ, úspěch tě čeká také při zkouškách a písemkách. Tento týden je ve znamení nových příležitostí.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Změny, na které jsi tak dlouho čekala, jsou tady. Život se ti obrátí doslova a do písmene naruby, což vůbec není špatně, naopak, až se vzpamatuješ z počátečního překvapení, zjistíš, že jsi získala mnohem víc. Pokud tě trápil nevyhovující vztah nebo práce, můžeš se těšit na ukončení. To, že se ti uleví, je jisté.

Štír (24.10. – 22.11.)

Přichází období, kdy můžeš vyřešit veškeré neshody a spory. Situace, která tě trápila, se vyjasní a ty najednou uvidíš, jak vše bylo zbytečné a malicherné. Pokud jsi zamilovaná, vztah bude pevný a dlouhodobý. Soudní spory nebo úřední jednání se nečekaně obrátí ve tvůj prospěch, můžeš si vydechnout, přichází klidné období.

Střelec (23.11. – 21.12.)

V lásce můžeš očekávat zvýšený zájem mužů, pokud jsi sama, máš velkou příležitost nalézt spřízněnou duši. Naopak zadaná se může těšit na vášeň a lásku od partnera, který ti snese modré z nebe. Užívej si tyto příjemné dny, které na tebe čekají také v práci.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Můžeš se spolehnout, že se ti v následujících dnech podaří zrealizovat vše, co ti v minulosti nešlo. Úspěch sklidíš nejen v pracovních záležitostech, ale také v osobním životě. Pokud se chystáš na důležité jednání, buď si jistá, že máš vše potřebné k tomu, abys vyhrála. Vychutnávej si své dny a poděl se o svoji radost také s ostatními.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Přichází dny, kdy můžeš začít od začátku, hezky nově a jinak, což se týká pracovních i osobních záležitostí. Pokud jsi delší dobu nemohla sehnat práci, tak věř, že je to minulost. Stejně tak nefunkční vztahy naleznou řešení a v klidu se rozejdou. Očekávej úspěch v lásce i v zaměstnání a využij tyto příznivé dny k získání všeho, po čem toužíš.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Pro tebe platí známé přísloví, trpělivost růže přináší, což se týká nejen zvládání pracovních úkolů, ale také vztahů. Buď tolerantní k partnerovi a snaž se pochopit, co právě prožívá, váš vztah potřebuje delší období k překonání překážek. Pokud neplánuješ těhotenství, dávej pozor, mohlo by tě zaskočit.

Foto: Shutterstock.com

30.10.2017 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist