Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 29. 1. do 4. 2. 2018

Přichází úplněk, čeká nás náročný týden

Beran stále nenalezne práci svých snů, Blížence potrápí vztahy a Panny rozhodí rušivé myšlenky. Jak na tom bude tvoje znamení? Přečti si naše nové horoskopy podle tatoru.

Beran (21.3. – 20.4.)

V práci to nepůjde zcela podle tvých představ, když zachováš klid, úsměv na rtu a optimismus, uděláš mnoho dobrého také pro ostatní, kteří na tom také nejsou zrovna nejlépe. Pokud práci hledáš, vydrž a nepropadej beznaději, snaž se rozhodit informace také po známých, kteří mají leckdy větší přehled než na úřadě.

Býk (21.4. – 21.5.)

Dávej pozor, abys nezasahovala do záležitostí, které mají řešit jiní, vše by se totiž obrátilo proti tobě. Zejména na pracovišti můžeš očekávat nepříjemné rozhovory nejen s kolegy, ale také nadřízeným, hádky, faleš a pomluvy jsou téměř na denním pořádku. Snaž se být nad věcí a ignoruj to, jen tak ustojíš náročný týden bez větších potíží.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Pokud prožíváš složitější období ve vztahu a máš pocit, že v práci na chvíli zapomeneš na problémy, tak se raději obrň trpělivostí, protože ani tady to nebude růžové. Díky mnoha nešťastným náhodám budeš mít pocit, že se vše spiklo proti tobě, není to tak, je zapotřebí nejasnosti okamžitě vysvětlit a vyřešit, koncem týdne se vše opět uklidní.

Rak (22.6. – 22.7.)

Nepatrná změna, kterou pocítíš v tobě vyvolá naději na lepší zítřky a skvělé pocity. Můžeš se s chutí pustit do uzavření a ukončení všech záležitostí, které se delší dobu nehýbaly z místa. Jestli toužíš po novém místě a začneš být aktivní, velmi rychle najdeš skvělou práci.

Lev (23.7. – 22.8.)

Dávej si pozor na to, co řekneš nebo uděláš, až do poloviny týdne máš velmi citlivé energie, což v tobě může vyvolat mnoho rozporuplných pocitů např. hádavou náladu nebo potřebu za každou cenu sdělit svůj názor přesto, že o toto dotyčný nestojí. V těchto dnech, pokud je to jen trošku možné, nedělej žádná zásadní rozhodnutí a dlouhodobé plány.

Panna (23.8. – 22.9.)

Rušivé myšlenky by mohly narušit tvoji rovnováhu nejen doma, ale také v práci. Buď spravedlivá nejen k sobě, ale také k ostatním, všechno, co v tomto týdnu uskutečníš, bude mít dlouhodobý vliv na tvůj další život, samozřejmě v dobrém i zlém. Než učiníš jakékoliv rozhodnutí, zamysli se, co přinese tobě i ostatním, nebo naopak co ti může vzít.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Všechno se dává do pohybu, pokud máš jasný cíl, buď si jistá, že tvé plány budou úspěšné! V práci na tebe čekají velmi dobré podmínky od povýšení, vyššího platu až po tvé rozhodnutí začít sama podnikat, pusť se do změn, bude se ti dařit ve všech životních oblastech.

Štír (24.10. – 22.11.)

V práci jsou dost napjaté vztahy, nálada kolegů i nadřízených je z nějakého důvodu na bodu mrazu. Nenechej se zatáhnout do této negativní atmosféry, zaměř se jen na svoji práci a zbytek přehlížej, jen tak proběhneš každým dnem bez velkých problémů i emocí. Koncem týdne se vše vrátí do klidu a také oni pochopí, že v takovém napětí se nedá pracovat.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Víš, jak se říká přes překážky ke hvězdám? Pro tebe to platí dvojnásob, v zaměstnání by se napětí dalo krájet, každý si jede podle sebe a není schopen slyšet ostatní. Konflikt, který visí ve vzduchu, je zapříčiněn potlačovaným hněvem, když nepodlehneš náladě ostatních, v klidu projdeš až do konce týdne. Jednej čestně a nenechej se zastrašit, každý problém řeš s čistou hlavou a bez emocí.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Hledáš již delší dobu práci a pomalu ztrácíš naději, že najdeš? Teď může být všechno jinak, v těchto dnech můžeš objevit své vysněné místo. Máš před sebou skvělé pracovní příležitosti a nové začátky, kde dostaneš šanci předvést svůj talent a um.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Dlouhotrvající problémy ve vztazích se ještě vyhrotí, ať již v práci nebo doma. Ty konečně pochopíš, že nemá význam setrvávat v práci nebo vztahu, který ti nic nedává, naopak ještě ubírá sílu a energii. Jakmile se rozhodneš, vše půjde jako po másle, nejen, že najdeš práci novou, také nová láska na sebe nenechá dlouho čekat.

Ryby (21.2. – 20.3.)

V tomto týdnu nebudeš moc ve formě, jako kdyby na tebe padla únava a deprese z nedostatku sluníčka a náročných dnů. Zkus si zachovat pozitivní přístup, nahoď úsměv a nenechej se rozhodit nepřízní minulostního osudu. Nezapomínej, sílu nalezneš pouze v sobě, nikdo jiný ti ji dát nemůže. Koncem týdne se opět svobodně nadechneš a vykročíš do nových začátků.

Foto: Shutterstock.com

29.1.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist