Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 21. 5. do 27. 5. 2018

Dávej pozor na emoce, čeká nás náročný týden

Vodnář je zranitelný a přecitlivělý, Štírům chybí energie a Panna se dočká povýšení. Co čeká tento týden podle tarotových karet tebe? Přečti si naše nové horoskopy.

Beran (21.3. – 20.4.)

Věci se dávají do pohybu, rychlost, s jakou k tobě přichází informace, tě na chvíli zaskočí, pak ovšem nabereš druhý dech a začneš jednat. Můžeš se těšit na dobré zprávy a nemusíš se bát také zariskovat, pokud sis nebyla jistá, tak teď na sebe všechno navazuje a na tebe čeká úspěch v práci, vášeň ve vztahu a skvělé pocity.

Býk (21.4. – 21.5.)

Konečně můžeš ukončit to, co jsi měla udělat již dávno, přesto že budeš cítit smutek, na ničem nelpi a osvoboď se. Vztahy, které již dlouho nebyly funkční, konečně naleznou společnou řeč a ukončí vše staré, ať již rozchodem nebo novým začátkem.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Pokud tě trápí problémy s partnerem, zkus být nad věcí, v krátké době se totiž nepohneš z místa. Partner jako by neviděl a neslyšel, co říkáš, pojede si stále po svém bez ohledu, jestli jsi šťastná nebo ne. Nic od něj neočekávej, nechtěj sliby, byla bys jen zklamaná. Jakmile se uklidníš, přestaneš na něj tlačit, přijde řešení.

Rak (22.6. – 22.7.)

V práci to nepůjde zcela podle tvých představ, pokud řešíš nepříjemnosti s kolegy nebo nadřízeným, připrav se, že budou nadále přetrvávat. Co můžeš udělat? Vzít si z dané situace ponaučení, stát si za svým a příště udělat věc jinak, je potřeba zapojit logiku a zdravý selský rozum.

Lev (23.7. – 22.8.)

Očekávej úspěch, radost a naději. Jako bys stála pod svojí šťastnou hvězdou, stačí se podívat na nebe a něco si přát. Můžeš se těšit na skvělou spolupráci s kolegy, nadřízeným i radostné dny s rodinou a partnerem. Pokud jsi sama, je velmi pravděpodobné, že potkáš muže svých snů.

Panna (23.8. – 22.9.)

V zaměstnání na tebe čeká povýšení nebo vyslyšení tvé prosby o vyšší plat. Velmi příznivé energie máš také v oblasti financí a investování. Neboj se zariskovat, pokud sis dlouho neudělala radost a máš pocit, že potřebuješ dovolenou, vyraz do cestovky, řiď se intuicí a neboj se popustit uzdu fantazie.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Uvolni se a zhluboka dýchej, ve vztazích to nepůjde zcela podle tvých představ. Z nějakého důvodu začneš na partnera žárlit, což se mu samozřejmě nebude líbit. Než uděláš scénu, zamysli se, co ti má daná situace říct, nejednej s horkou hlavou a komunikuj, až budeš v klidu bez emocí a vzteku.

Štír (24.10. – 22.11.)

Začátek týdne bude bez tvůrčí energie, jako bys stále byla myšlenkami jinde. Když tě napomenou kolegové, začneš být vztahovačná a nedůtklivá. Pocit, že ti nic nejde a že se proti tobě všichni spikli, v tobě vyvolá mnoho rozporuplných emocí. Uklidni se, nic se neděje, nepouštěj se do žádných zásadních rozhodnutí, snaž se hodně usmívat a brát život s nadhledem, za pár dnů bude líp.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Hledáš práci a už začínáš být zoufalá z toho, že se ti nedaří? Hlavu vzhůru, nové místo už se rýsuje a s ním také nové začátky. Neboj se odmítnutí a s klidnou hlavou jdi na všechny pohovory, budeš úspěšná a získáš práci svých snů. Dařit se ti bude také v osobním životě, vztazích i zaměstnání.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Využij všechny dary, které k tobě přichází v podobě skvělého logického myšlení, rychlého rozhodování a výborné komunikace. Ať již očekáváš jakkoliv náročné jednání, budeš úspěšná a sklidíš zasloužený obdiv i úctu. Pokud potřebuješ zharmonizovat a napravit nesrovnalosti se starším mužem, tak jdi do toho, s radostí přijme nabízenou ruku ke smíru.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Z nějakého důvodu jsi zranitelná a díky tomu se nedokážeš pohnout z místa, což nepříznivě ovlivňuje také tvé pracovní výsledky. Když něco nejde, není dobré za každou cenu tlačit a snažit se vše dokončit, tím se příznivý výsledek jen vzdaluje od cíle. Nechej věcem volný průběh a zaměř se zatím na něco jiného, uvidíš, jak rychle přijde řešení. Teď není vhodná doba na radikální změny ani ukvapená rozhodnutí, vydrž.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Ve vztazích to nepůjde zcela podle tvých představ, nejenže jsi nespokojená, ale ani partner nehýří optimismem a dobrou náladou. Nevyřešené problémy stále stojí mezi vámi a ty nevíš co s tím. Buď trpělivá, zaměř se na svoji práci a nesnaž nic hnát do krajnosti, je lepší vyčkat na příznivější dobu.

Foto: Shutterstock.com

21.5.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist