Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy podle tarotu od 19. 3. do 25. 3. 2018

Jak je na tom tvé znamení?

Ryby předvedou svůj talent a oslní ostatní, Býk by neměl reagovat na červenou barvu útokem a Střelec získá vše, oč usiluje. Jak na tom bude v novém týdnu tvé znamení? To si přečti v našich horoskopech podle tarotových karet.

Beran (21.3. – 20.4.)

Je důležité, abys vše, co děláš, dotáhla do konce, mohlo by se totiž stát, že díky počátečnímu úspěchu nedokončíš zásadní úkol a štěstí ti proteče mezi prsty. Nezáleží na tom, jestli jde o pracovní povinnosti nebo osobní záležitosti, buď důsledná a připrav se na změny, které budou k lepšímu.

Býk (21.4. – 21.5.)

Situace, kterou jsi nedořešila, se vyostří, napětí by se dalo krájet, obrň se trpělivostí a nesnaž se nic uspěchat. To, že ostatní mají na věc jiný názor, neznamená, že je správný, drž si nadhled, optimismus a nenechej se ovlivnit lidmi kolem tebe. V klidu objasni, jak se na celou věc díváš ty a buď si jistá, že koncem týdne bude všechno jinak.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Radostné dny, krásné vzpomínky i dobrá nálada se tě budou držet po celý týden. Využij tyto příznivé energie a zrealizuj vše, o čem si myslíš, že bude úspěšné, nezáleží na tom, jestli jde o podnikání, práci nebo osobní život. Štěstí se tě drží a hned tak se nepustí, pusť se do toho a úspěch tě nemine.

Rak (22.6. – 22.7.)

Potěší tě skvělé novinky od partnera, úspěch se dostaví také v případě, že jsi sama a usilovně hledáš svoji spřízněnou duši. Využij tyto úžasné dny k uskutečnění svých snů i plánů, pusť se do realizace. Očekávat můžeš také velmi příznivý obrat v kariéře.

Lev (23.7. – 22.8.)

Pokud se cítíš ve vztahu sama, nebo jsi opuštěná, nepropadej smutku, vše má svůj důvod. Rozhlédni se kolem sebe, velmi blízko je tvůj věrný přítel, který tě vždy podrží, je tvou oporou bez toho, aby si na tebe činil nároky. Možná je na čase přehodnotit svůj život a udělat změnu. Nejednej však zbrkle a neuváženě, máš dostatek času.

Panna (23.8. – 22.9.)

Tvá nespokojenost tě zavádí do slepé uličky, bylo by dobré udělat si pomyslnou inventuru a začít pomalu, ale jistě odstraňovat překážky, které ti stojí v cestě. Začni být spokojená s tím, co máš, jen tak si do života přitáhneš pozitivní energii a sílu na změnu.

Váhy (23.9. – 23.10.)

Nové začátky jsou tady jen pro tebe, pokud jsi delší dobu sama, můžeš se těšit na lásku a spokojený život ve dvou. Také v práci se ti bude dařit, dostáváš příležitost, jak ostatním předvést svůj um a talent. Máš před sebou dny plné nových příležitostí, nepropásni je a buď akční.

Štír (24.10. – 22.11.)

Dávej si pozor na jedovatá slova, cokoliv řekneš, se velmi rychle může obrátit proti tobě, nesnaž se lidem vnucovat svoji pravdu, nechej každému volný prostor k vyjádření bez ohledu na to, jestli souhlasíš nebo ne. Díky ostrému jazyku bys mohla někomu zasadit nečekanou ránu a tím si zadělat na pořádný malér.

Střelec (23.11. – 21.12.)

V těchto dnech můžeš využít své skvělé nápady ve svůj prospěch, ať se to týká pracovního či osobního života, budeš úspěšná a získáš vše, oč usiluješ. Dařit se ti bude zejména tam, kde jsou muži, které oslníš a okouzlíš svým jasným záměrem a nestranným nadhledem.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Konečně přicházíš k cíli, nic tě již nevyvede z míry ani nenaruší tvoji vnitřní rovnováhu. Začni se radovat, vše negativní je již za tebou. Realizuj, plánuj a uskutečňuj vše, co ti v minulosti nešlo. Dařit se ti bude také v partnerství, kde začnete plánovat společnou budoucnost.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Energie a nadšení ti chybět rozhodně nebudou, zatímco ostatní jsou duchem mimo, ty jsi plná síly a dokážeš nemožné. Klidně se pustíš do složitých úkolů, které hravě zvládneš. Díky své píli sklidíš zasloužený úspěch a také obdiv okolí. Pokud potřebuješ dořešit partnerský problém, s chutí do něj, vše dopadne výborně a s partnerem se domluvíte na společném řešení.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Máš před sebou skvělé dny, nové pracovní příležitosti a také radostné události v rodině. S klidem můžeš začít slavit příchod jara, na které jsi tak dlouho čekala. Pozitivní změny a nové možnosti na tebe čekají především v oblasti umění, kdy ostatním předvedeš svůj talent a um.

Foto: Shutterstock.com

19.3.2018 6:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist