Horoskopy
podle tarotu

Horoskopy od 18. do 24. listopadu 2019

Obejmi své blízké, láska otevírá dveře ke štěstí

Berani mají pocit, že se jim nedaří. Býci vsadí na láskyplnou komunikaci a Blíženci srší dobrými nápady. Jaké energie přináší nový týden tvému znamení, ti právě teď prozradí horoskopy podle tarotu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)


Možná máš pocit, že se ti příliš nedaří, ale věř, že stačí změnit svůj postoj a pocítíš zázraky. Zkus vidět na každém to lepší, zachovej chladnou hlavu a nedovol ostatním, aby s tebou manipulovali, řekni s láskou NE a trvej na svém. Jen tak získáš respekt, obdiv i úctu, kterou právě nyní postrádáš.

Býk (21. 4. – 21. 5.)


Láskyplná komunikace a vzájemné sdílení pocitů je cestou k uzdravení vztahů. Pokud chceš mít vedle sebe rovnocenného partnera, nemůžeš s ním mluvit jako jeho maminka, možná si své chování ani neuvědomuješ, když změníš postoj, zažiješ velkou uzdravující moc lásky.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)


Jsi kreativní, plná skvělých vizí i nápadů. Neexistuje problém, který nedokážeš vyřešit. Následující dny jsou plně ve tvé režii. Zařizuj, vyřizuj, harmonizuj a miluj vše, co do tvého života vstoupí, budeš nadšená!

Rak (22.6. – 22.7.)


Skvělé energie v oblasti práce, lásky i vztahů obecně jsou tady jen pro tebe. Navíc díky tvé moudrosti rozdáváš podporu také ostatním, kteří za tebou chodí jako za zkušenou a láskyplnou ženou.

Lev (23. 7. – 22. 8.)


Jdi za svým štěstím! Radost, láska, dobré zisky, výdělky i úspěch v podnikání je tady jen pro tebe. Nenechej si své štěstí vzít jen proto, že se něčeho nebo někoho bojíš. Nalaď se na pozitivní vlnu a zůstaň sama sebou, tvá rozhodnutí změní radikálně nejen tvůj život, ale také životy ostatních.

Panna (23. 8. – 22. 9.)


S lehkostí a radostí vstoupíš do nového týdne. Štěstí při tobě stojí a jen tak se tě nepustí bez ohledu na to, jestli jsi na cestách nebo řešíš důležité a zásadní změny ve svém životě. Jdi do toho a neotáčej se zpět, na konci je světlo a úspěch.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)


Trápily tě finanční potíže nebo jsi snad ztratila víru v dořešení dědictví? Finanční prosperita a odměna za skvěle odvedenou práci je již tady. Očekávej úspěchy ve hmotných záležitostech, stejně jako v osobním životě. Radost, štěstí i láska jsou na dosah.

Štír (24. 10. – 22. 11.)


Tvůj smysl pro harmonický domov se odráží také v pracovním prostředí. Kolegové si tě váží a jsi pro ně vzorem, navíc máš kolem sebe skvělý pracovní tým, který pro všechny společně znamená velkou rodinu. Dobré obchody, skvělé vztahy jsou tady jen a jen pro tebe.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)


Životní zkoušky ti dodaly sílu a odvahu čelit jakékoliv nepřízni, a navíc jsi získala díky zkušenostem dar pomáhat ostatním. Pokud přemýšlíš, že bys vyzkoušela dráhu učitelky – koučky, rozhodně jdi do toho, budeš úspěšná a u svých žáků získáš přirozenou autoritu a oblíbenost.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)


Osudové znamení ve tvém životě rozpoutá mnoho změn, pro které se rozhodneš a věř, že děláš velmi dobře. Možná máš obavy z výsledků, což je zcela přirozené, neztrácej víru a naději, všechno dopadne na výbornou, štěstí stojí při tobě a hned tak se tě nepustí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)


Dávej pozor na unáhlená rozhodnutí v pracovní a osobní oblasti. Díky napětí a stresu z nekončících povinností se můžeš rozhodnout nesprávně. Nic zásadního se vlastně neděje, zachovej klid a buď naladěná na pozitivní vlnu. Trpělivost, klid a láska tě pomalu, ale jistě dovede k cíli a přinese ti nečekané rozuzlení nejen v práci, ale také v osobním životě.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)


Neboj se obhájit svou pravdu, zejména v pracovní oblasti budeš potřebovat odvahu a sílu prosadit se. Nezapomínej, právo je na tvé straně, čeká na tebe vítězství, které si zasloužíš. V lásce se ti tento postoj také vyplatí, vesmírné zákony platí pro všechny a nedají se obejít.

foto-zdroj: shutterstock.com

19.11.2019 10:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist