Horoskopy lásky od 27. července do 2. srpna 2021

Býci randí a Blíženci stagnují. Nač se můžeš těšit v oblasti vztahů a lásky, ti prozradíme právě teď v partnerských horoskopech podle tarotových karet.

horosko-lasky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Staré a nefunkční vztahy dospěly ke konci, konečně pocítíš vytouženou svobodu a klid v srdci. Nová láska na sebe nenechá dlouho čekat, což platí také pro nezadanou, která má velkou šanci potkat muže svých snů.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tvé touhy a sny se naplňují. Představ si, že stojíš pod svou šťastnou hvězdou a máš v oblasti lásky a vztahů skvělé vyhlídky. Užívej život naplno, seznamuj se, randi a urovnávej spory, tvá snaha a nadšení se vyplatí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Ve vztazích chybí potřebná jiskra a aktivita, nic zásadního se neděje. Někdy je dobré na chvíli vypnout, nic neřešit a jen být. Pokud potřebuješ s partnerem vyřešit nějaký problém, nic neodkládej a pusť se do toho hned. Nová láska zatím na obzoru není.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Do vztahů přichází láska, slunce a harmonie. Užívej s partnerem život naplno, nechej se rozmazlovat. Miluje tě a je ochotný pro tebe udělat cokoliv. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může potkat prima kluka do nepohody.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vztahy, které se neustále lepily jako rozbité hrníčky, dospějí ke konci a domluví se na rozchodu. Nesnaž se již nic znovu lepit, pokud láska není, je zbytečné dávat vše opět dohromady a pak se trápit. Naštěstí se ti velmi rychle uleví a pocítíš touhu po lásce nové. Ostatní páry jedou v běžném rytmu, na pohodu a harmonii.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ve vztazích kvete láska, štěstí a pohoda, partner tě jedním slovem prostě miluje. S láskou o tebe pečuje a má pochopení pro tvé aktivity i touhy. Pokud jsi sama, máš velkou příležitost poznat velmi příjemného muže, který tě okouzlí svou moudrostí a nadhledem na život.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy se vyvíjí velmi příznivě, je velký předpoklad k dlouhodobému partnerství. Je důležité, abys věděla, co od partnera chceš a co můžeš očekávat. Když zvážíš všechna pro a proti, pochopíš, že on je opravdu tím pravým. Jestli lásku zatím nemáš, rozhlédni se kolem sebe, je totiž velmi blízko.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestli jsi dlouhodobě sama nebo se snad ve vztahu cítíš opuštěná, je dobré přestat se litovat a začít konat. Pokud žiješ v mileneckém trojúhelníku, je potřeba udělat pořádek a nastolit rovnováhu, pak se tvůj život změní k lepšímu. Komunikujte s partnerem a hledejte společně řešení.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Na obzoru se rýsuje velmi krásný a romantický vztah bez ohledu na to, jestli jsi zadaná či nezadaná. Zlepšení v oblasti lásky konečně přichází a přináší radost, štěstí i harmonii. Vychutnávej život plnými doušky a otevři své srdce lásce, budeš nadšená.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Problémy, které tě trápily, konečně odchází pryč. Jediné, co bys měla udělat, je jednat v klidu, s láskou a pochopením, pak ti bude partner naslouchat. Jakmile budeš kritická a začneš mu vyčítat minulost, výsledek tě zklame. Zapomeň na minulost a otevři se budoucnosti, přichází nová láska s příslibem krásného života ve dvou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestli jsi dlouhodobě sama a ztrácíš naději, že potkáš lásku, tak pro tebe máme skvělou a radostnou zprávu. Přijíždí k tobě vysněný a tolik očekáváný princ na bílém koni. Láskyplné energie mohou očekávat také zadané páry.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zadané páry pocítí velkou lásku, radost a harmonii. Partner tě prostě miluje a od toho se odvíjí váš společný život. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která konečně může potkat svou spřízněnou duši.

foto-zdroj: shutterstock.com

27.7.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist