Došla vám náplň v tiskárně? Jak jednoduše nakoupit novou ve 3 krocích

Tisk dokumentů či fotografií je nezbytný nejen ve firemním prostředí, ale i v domácnosti.

Tak jako tak je zapotřebí myslet na to, že žádná z tiskáren není bezedná. Na trhu existují modely mající velké tonery či cartridge, nicméně i u nich je třeba počítat s omezenou výdrží. Naštěstí dnes není nijak složité koupit náplň novou. Rozhodovat se budete muset hned v několika důležitých věcech. Jakých? To vám prozradíme v právě v tomto článku.

Jaký druh tiskárny máte?

V první řadě musíte mít jasno, jaký druh tiskárny vlastníte. V současné době se už setkáváme prakticky pouze s inkoustovými a laserovými. Jehličkové jsou spíše jakousi výjimkou. Využívají se snad už jenom na tisk účtenek a menších lístků. U inkoustových náplní počítejte s nižší cenou v řádu několika stovek korun. Poměrně levný je inkoust HP 652, ale i mnohé jiné. Laserový tisk je z hlediska pořizovacích nákladů na toner dražší. Jinak je ovšem nesrovnatelně ekonomičtější. Cena toneru začíná pod 1000 korunami, nicméně vydrží na tisk spousty stran.

Originál, nebo univerzální náplň?

Tuto otázku je nezbytné vyřešit. Klasicky se nakupují originální náplně, jež dokážou vytisknout poměrně velké množství stran. Jejich cena je ovšem poněkud vyšší. Chcete-li ušetřit, není problém vybrat si univerzální náplně. Jejich prostřednictvím vytisknete také spousty dokumentů, nicméně počet nebude tak vysoký jako u originálních. Cenově se ovšem dostanete níže.

Nákup online je rychlý, pohodlný a výhodný

Pořízení toneru nebo cartridge nikdy nebylo jednodušší. Stačí si jen sednout k počítači nebo nějakému chytrému zařízení a zvolit tu správnou náplň. Třeba u společnosti Tonerpartner si zadáte jenom název vaší tiskárny a máte vyhráno. Nabízejí tady nejenom barvy HP, ale i spousty jiných značek.

12.12.2019 6:19| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist