Beata Rajská má novou kolekci

„Pro tebe" – to je název nové kolekce pro rok 2008 úspěšné české návrhářky.  Beata Rajská tentokrát hledala inspiraci  v mezilidských vztazích.

Přední módní návrhářka Beata Rajská představila v Top Hotelu Praha svou novou módní kolekci na příští rok: „Každá žena se obléká pro někoho. Ať už pro partnera, nebo proto, aby ji obdivovali kolegové, kamarádky či se za ní otáčeli muži na ulici. A pokud se v tom, co nosí, cítí dobře, vyzařuje krásu a ženskost. Já jsem se snažila svými modely tuto ženskost zvýraznit a zároveň ukázat, že cítíme-li se v oblečení dobře, obdarováváme  svým pozitivním naladěním okolí. Každý model je tedy tak trochu dárkem „PRO TEBE“, uvedla autorka kolekce Beata Rajská.

Autorská přehlídka „Pro Tebe“ byla uspořádána do osmi tematických řad, pro něž inspiraci Beata Rajská nacházela v různých časových obdobích a ovlivnily ji mnohé osobnosti posledních desetiletí. Byly to: IKONA M (ležérní móda pro volný čas, včetně tepláků), M5 (šaty, sukně), FIRST LADY (elegantní kostýmky inspirované 50. a 60. léty, kterým vládly Grace Kelly a Jacqueline Kennedy), COLONIAL (inspirace divokostí nespoutané přírody, kombinované s noblesou koloniálního stylu), BÍBA (inspirace „nedisciplinovaných“ 60. let charakterizovaných stejnojmenným stylovým butikem v Londýně), LOLITA (svůdné holčičí šatečky), BUBLINKY (modely pro jedinečnost okamžiku) a stálá kolekce Beaty Rajské BHC (tedy nestárnoucí večerní šaty, kterými se Beata Rajská proslavila).

Na 88 modelů, v nichž se snoubí elegance s ženskostí, představilo během autorské přehlídky 25 předních modelek, včetně Diany Kobzanové, Jany Doležalové, Michaely Salačové, Martiny Dvořákové, Kateřiny Smejkalové, Michaely Dobrovolné a Andrey Verešové. Kromě toho požádala Beata Rajská o spolupráci i významné ženy byznysu. „Mým cílem bylo ukázat, že mé modely nejsou nositelné jen na přehlídkových molech, ale sluší všem ženám, pro které jsou určeny. Ženám úspěšným, ať už v pracovním nebo soukromém životě, zkrátka ženám, které se rády pro někoho oblékají,“ uvedla Beata Rajská. A tak vedle profesionálních modelek předvedly kolekci i profesionální byznysmenky, jako například Kamila Mortimer – generální ředitelka společnosti Bilboard outdoor, Janka Horečná – marketingová ředitelka společnosti Auto Exner pro divizi Audi a zároveň Miss Slovensko 2000, nebo Linda Rezešová, podnikatelka, producentka a také Miss Slovensko 1996.


Beata Rajska

www.beatarajska.cz

Adresa butiku: Ovocný trh 11, Praha 1, ČR

5.11.2007 12:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist