Auto na operativní leasing je výbornou volbou nejen pro ženy

Operativní leasing bývá často nabízen jako skvělé řešení pro ženy, nicméně ve skutečnosti o něj mají daleko častěji zájem muži a firmy. I těm se líbí, když mohou jezdit bez starostí a nepotřebují našetřené statisíce.

Pronájmy aut rostou a operativní leasing je ze všech možných hledisek nejvýhodnější formou dlouhodobého pronájmu. Možná bys o něm mohla uvažovat i ty. Má totiž několik podstatných výhod.

Každých pár let jezdíš v novém autě

Smlouva na operativní leasing se uzavírá na několik málo let, většinou dva či tři roky. Jakmile doba uplyne, můžeš si samozřejmě uzavřít novou smlouvu, nicméně na jiné auto. Každých pár let tedy svého plechového mazlíčka vyměníš. Dostaneš nového, modernějšího, bezpečnějšího. Pokud by se ti ten stávající natolik zalíbil, že by sis ho chtěla nechat, některé společnosti nabízí možnost odkoupení vozu za zůstatkovou cenu.

Vybereš si, co ti zrovna vyhovuje

Výše uvedený princip má ještě jednu výhodu. Při každé nové smlouvě si můžeš vybrat takové auto, které ti zrovna vyhovuje velikostí, spotřebou a cenou. Když budeš při penězích, zvolíš si dražší vůz, v opačném případě sáhneš po levnějším. Pokud jsi sama, bude ti teď stačit menší auto, s dětmi si později zařídíš větší rodinný vůz. S operativním leasingem jsi vázaná smlouvou, která trvá jen několik málo let. Neupisuješ se tedy k dlouhodobým závazkům.

Jezdíš a nic jiného neřešíš

Dalším velkým důvodem, proč zájem o auta na dlouhodobý pronájem roste, je bezstarostnost. V podstatě jen jezdíš a tankuješ, protože o vše ostatní se stará leasingová společnost. Řeší pravidelný servis, výměnu pneumatik, platí povinné ručení. Úroveň služeb se pochopitelně liší podle toho, kolik měsíčně platíš. Některé společnosti dávají dokonce na výběr z různých balíčků služeb, jež máš v ceně.

Finančně jde o výhodné řešení

Plusem je, že nemusíš mít našetřené statisíce, a přesto získáš nové auto. Ani žádná akontace předem se neplatí. Proto mají o operativní leasing často zájem mladí lidé. Ostatně dnes je trendy nic neřešit, mladí chápou, že je lepší si věc půjčit než ji vlastnit a muset se o ni starat.

Podnikatele a podnikatelky z hlediska peněz potěší ještě jedna věc. Měsíční splátky spojené s operativním leasingem je možné uplatit do nákladů.

Driveto nabízí pronájem naprosto bez závazků

Ještě o kousek dál přivedla dlouhodobý pronájem společnost Driveto. Mají svůj Driveto klub, pro jehož členy je operativní leasing ještě flexibilnější. Auto si vyberou, do tří pracovních dnů si jej vyzvednou. Potřebují k tomu pouze dva doklady – například občanský a řidičský průkaz, které vyfotí a pošlou. S pronájmem pak mohou skončit úplně kdykoliv. Za týden, nebo za pět let. Tato forma operativního leasingu je zcela bez závazků, smlouva se neuzavírá na určitou dobu.

Jako bonus se s operativním leasingem nebudeš muset starat o prodej vozu, domlouvat se s autobazarem nebo shánět kupce. S autem na operativní leasing jezdíš prostě bez starostí.

11.10.2019 12:32| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist